Нет в наличии
810 грн.
Наличные:
810 грн
Безнал:
972 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC KST-30564 - балонный ключ

STC K-30563 – это удлиненный баллонный роторный ключ, который используется для демонтажа колес грузовых автомобилей. Инструмент данного типа пригодится как рядовому автолюбителю, который ремонтирует и обслуживает свой грузовой транспорт, так и профессиональному автомобильному мастеру на станции техобслуживания. Основным заданием ключа данного типа является срыв прикипевших и сильно зажатых колесных болтов и
Читать полностью
Технічні параметри:

STC K-30563 - балонний ключ

STC KST-30564 - це подовжений балонний роторний ключ, який використовується для демонтажу коліс вантажних автомобілів. Інструмент даного типу знадобиться як рядовому автолюбителю, який ремонтує і обслуговує свій вантажний транспорт, так і професійному автомобільному майстру на станції техобслуговування. Основним завданням ключа даного типу є зрив прикипіла і сильно затиснутих колісних болтів і гайок. За допомогою такого ключа виконати це завдання буде досить легко.
Ключ працює в двох режимах, в першому режимі він збільшує зусилля користувача в 68 разів, а в другому дає можливість відкрутити кріплення без заміни ключа. У комплект поставки входять дві міцні торцеві головки з розмірами 32 і 33 мм і квадратом 1". Для зручного зберігання і транспортування передбачений пластиковий кейс з металевими засувками.
Для початку роботи з ключем необхідно встановити ручку, і затиснути її за допомогою кріпильного болта, вибрати необхідний розмір торцевої головки і встановити її. Присутній настройка ключа під конкретну глибину диска, налаштувавши правильну глибину диска, ви значно полегшите собі роботу з інструментом. Режими роботи ключа перемикаються за допомогою висунення рукоятки. Даний ключ можна використовувати як звичайний балонний, для цього необхідно зняти ручку, витягнути шток, з'єднати ручку шток і торцеву головку ви отримаєте звичайний балонний ключ.
Корпус інструменту має потужну цілісно Сплавлення конструкцію, виготовлену з високоміцної сталі, яка гарантує тривалий термін експлуатації ключа. Маючи даний інструмент в своєму арсеналі, ви завжди зможете самостійно змінити колесо і не чекати допомоги, стоячи на узбіччі.

Тип
Роторный ключ
Размер
33, 32 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели