Свечной ключ STC KSP-21 / K-30038


Нет в наличии
34 грн.
Наличные:
34 грн
Безнал:
41 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC KSP-21 / K-30038 - Ключ свечной

Замена свечей зажигания в автомобиле это один из видов работы, который проводится с некоторой периодичностью, потому для выполнения данного вида работы важно обзавестись хорошим и надежным инструментом. Главной задачей свечного ключа является замена автомобильных свечей зажигания. Инструмент отлично подойдет как для использования профессиональным мастером на станции техобслуживания, так и для
Читать полностью
Технічні параметри:

STC KSP-21 / K-30038 - Ключ свічний

Заміна свічок запалювання в автомобілі це один з видів роботи, який проводиться з певною періодичністю, тому для виконання даного виду роботи важливо обзавестися хорошим і надійним інструментом. Головним завданням свічкового ключа є заміна автомобільних свічок запалювання. Інструмент відмінно підійде як для використання професійним майстром на станції техобслуговування, так і для самостійного проведення заміни свічок.
Свічковий ключ KSP-21 / K-30038 відноситься до типу свічкових ключів з шарніром. Дана особливість конструкції інструменту допоможе при роботі в обмежених і важкодоступних місцях, а також допоможе підібрати оптимальний кут для максимально зручного положення при роботі. Пластикова Т-подібна рукоятка робить процес роботи більш комфортним. Рукоятка даного типу спрощує процес закручування і відкручування свічок в транспортному засобі. Рукоятка з пластиковим покриттям в холодну пору року не так охолоджується, завдяки цьому працювати з інструментом набагато приємніше. Крім того, пластикове покриття запобігає ковзанню рук в процесі роботи. Всередині ключа є гумове кільце, яке надійно утримує свічку при виконанні робіт по монтажу / демонтажу. Розмір ключа 16 мм, він підходить для всіх сучасних двигунів внутрішнього згоряння.
Інструмент виготовлений зі сталі марки 45 з оцинкованим покриттям. Дана марка стали широко використовується в промисловості, так як вона є надійною і зносостійкого. Вона здатна витримувати граничні навантаження, часті перепади температур.

Тип
свечной ключ
Особенность исполнения
Шарнирные
Размер
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Свечной ключ»
Показать все модели