Балонные STC 938002 в блистере


Нет в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
200 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC 938002 в блистере - балонный ключ

STC 938002 - это телескопический ключ балонный ключ. Он изготовлен из прочной инструментальной стали и станет незаменимым помощником в ситуации, когда спустило колесо, а до станции шиномонтажа далеко. Головка ключа имеет размеры 17/19 мм, сняв и перевернув головку можно выставить необходимый размер. Прорезиненная рукоятка позволяет более прочно удерживать инструмент в руках, а также исключает
Читать полностью
Технічні параметри:

STC 938002 у блістері - балонний ключ

STC 938 002 - це телескопічний ключ балонний ключ. Він виготовлений з міцної інструментальної сталі і стане незамінним помічником в ситуації, коли спустило колесо, а до станції шиномонтажу далеко. Головка ключа має розміри 17/19 мм, знявши і перевернувши головку можна виставити необхідний розмір. Прогумована рукоятка дозволяє більш міцно утримувати інструмент в руках, а також виключає вислизання. Ключ поставляється в блістерній упаковці.
Балонний ключ настільки ж необхідний в автомобілі, як паливо в баку. Він є таким же обов'язковим, як аптечка, так як призначений для застосування в самих непередбачуваних ситуаціях. Головне завдання даного ключа відкручувати, закручувати і підтягувати болти автомобільних коліс. В основному ключ застосовується в екстрених випадку, коли в дорозі ви проколи колесо і на узбіччі самостійно його міняєте. Також широко застосовується в автомайстерень, які займаються шиномонтажній.
Телескопічний балонний ключ має міцну конструкцію і допомагає відкручувати навіть заіржавілі гайки. Завдяки регульованій довжині рукоятки є можливість регулювати зусилля, яке прикладається до інструменту. Збільшивши важіль, відповідно збільшиться передача зусилля на гайку. З таким ключем вам не доведеться шукати трубу, щоб зробити важіль, збільшивши ручку ви без зайвих розкрутіть необхідну гайку.
При експлуатації балонного ключа не рекомендується застосовувати молоток або ногою наступати на інструмент, щоб підвищити передане зусилля, так ви ризикуєте зламати ключ і залишити його голівку на колісній гайки.

Тип
Балонные
Категория
Ключ
Особенность исполнения
Г-образные
Размер
19, 17

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели