Нет в наличии
116 грн.
Наличные:
116 грн
Безнал:
139 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC SJ-013 - балонный ключ

Крестовой баллонный ключ STC SJ-013 предназначен для откручивания колесных болтов и гаек. Ключ оснащен тремя фиксированными головками с размерами 17/19/22 мм, а также свободной с квадратом ½”, это позволяет присоединять торцевую головку необходимого размера, если ее не нашлось на ключе. Ключ изготовлен из качественной инструментальной стали, что обеспечивает его твердость, стойкость к деформации, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

STC SJ-013 - балонний ключ

Крестовой балонний ключ STC SJ-013 призначений для відкручування колісних болтів і гайок. Ключ оснащений трьома фіксованими головками з розмірами 17/19/22 мм, а також вільної з квадратом ½ ", це дозволяє приєднувати торцеву головку необхідного розміру, якщо її не знайшлося на ключі. Ключ виготовлений з якісної інструментальної сталі, що забезпечує його твердість, стійкість до деформації, а також стійкість головок до стирання граней.
Всім відомо, що балонний ключ настільки ж необхідний в автомобілі, як паливо в баку або аптечка. В основному про такому ключі згадують в самих непередбачуваних ситуаціях, коли в дорозі прокололося колесо і потрібна екстрена заміна. Також широко застосовується в автомайстерень, які займаються шиномонтажнем. Головне завдання даного ключа відкручувати, закручувати і підтягувати болти і гайки автомобільних коліс.
Крестовой балонний ключ відрізняється від інших типів ключів більш міцною конструкцією, а також наявністю більшої кількості розмірів головок. В основному такі ключі мають три фіксовані головки і одну вільну. Ключ хрестового типу в основному застосовується для легкового транспорту, так як розмір головок в таких ключах не перевищує розмір 24 ​​мм, його сфера застосування обмежується позашляховиками і невеликими автобусами.
При експлуатації балонного ключа не рекомендується застосовувати молоток або ногою наступати на інструмент, щоб підвищити передане зусилля, так ви ризикуєте зламати ключ і залишити його голівку на колісній гайки.

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Размер
22, 19, 17 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели