Автомобильный аккумулятор Fiamm ENERGY CUBE 6СТ-100Аз 720А Аз


Нет в наличии
3166 грн.
Наличные:
3166 грн
Безнал:
3799 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FIAMM ENERGY CUBE 6СТ-100Аз 720А Аз - аккумулятор автомобильный

Автомобильный аккумулятор FIAMM ENERGY CUBE отличный бюджетный вариант для авто с небольшим количеством дополнительного оборудования. Производство аккумуляторных батарей SZNAJDER осуществляется в Польше. АКБ рекомендована к использованию в недорогих автомобилях, сельхозтехнике и других транспортных средствах, не предъявляющих высоких требований к энергопотреблению.
Читать полностью
Технічні параметри:

FIAMM ENERGY CUBE 6СТ-100Аз 720А Аз - акумулятор автомобільний

Автомобільний акумулятор FIAMM ENERGY CUBE відмінний бюджетний варіант для авто з невеликою кількістю додаткового обладнання. Виробництво акумуляторних батарей SZNAJDER здійснюється в Польщі. АКБ рекомендована до використання в недорогих автомобілях, сільгосптехніки та інших транспортних засобах, не пред'являють високих вимог до енергоспоживання.

Акумуляторні батареї FIAMM ENERGY CUBE виробляються кращими європейськими заводами по спеціальному замовленню. Модель має пусковий струм в 720 А. Ємність акумулятора 100 Аг. Габаритні розміри - 333 * 175 * 215 мм.
Виробник FIAMM один з найбільших виробників в своєму сегменті. Заснована в 1942 році, група FIAMM є світовим лідером з виробництва акумуляторних батарей, до складу якої входять більше 20 компаній і 12 заводів, розташованих в Італії, Німеччині, Франції, Австрії, Чехії, США, Бразилії. Акумулятори FIAMM мають високу надійність і продуктивністю. Рідина в батареї не доводиться міняти на протязі тривалого часу. Серед переваг АКБ FIAMM варто відзначити оперативне відновлення заряду, можливість функціонування в екстремальних умовах, а так само має високий ступінь захисту від вигорання і корозійних процесів.

Набутий АКБ можна встановлювати на автомобіль відразу, він заряджений і готовий до роботи. За умови правильного зберігання АКБ із заводу може простояти невикористаним до 2 років і її ємність залишиться достатньою для установки на автомобіль без підзарядки.
Перед зняттям або установкою АКБ необхідно заглушити двигун і вимкнути електрообладнання. Спочатку від'єднати -, потім +. Приєднати спочатку +, а потім -. Щільно затиснути клеми.
АКБ не можна нахиляти більше ніж на 45 градусів і перекидати.
Батарею необхідно надійно зафіксувати в штатному місці кріпленнями, так як сильна вібрація скорочує термін служби акумулятора.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
азиат
Емкость
100 (Ач)
Пусковой ток
720 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
333 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
215 (мм)
Страна производитель
Италия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fiamm» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели