Смазка XADO XD 10032


Нет в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
87 грн
73 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XD 10032 - Средство по уходу за изделиями из нержавеющей стали и хрома

Средство XADO DOMO создано специально для ухода за изделиями из хрома и нержавеющей стали. Оно способно деликатно очистить, обновить поверхности и придать им сухой матовый блеск. Средство не оставляет за собой разводов после использования. XADO DOMO идеально подойдет для очистки и защиты декоративных панелей и корпусов бытовой техники из нержавеющей и
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XD 10032 - Засіб по догляду за виробами з нержавіючої сталі і хрому

Засіб XADO DOMO створено спеціально для догляду за виробами з хрому і нержавіючої сталі. Воно здатне делікатно очистити, відновити поверхні і надати їм сухий матовий блиск. Засіб не залишає за собою розлучень після використання. XADO DOMO ідеально підійде для очищення і захисту декоративних панелей і корпусів побутової техніки з нержавіючої та хромованою стали (холодильників, витяжок, мийок і т. Д.).

Засіб здатний делікатно видалити жирний наліт, сліди від крапель води і пальців. Після використання на оброблюваної поверхні утворюється суха матова плівка, яка захищає від подальшого налипання кухонної та іншого бруду. Даний засіб стане рятівником господинь, які борються за чистоту в своєму будинку. Бо ж не тільки очищає всі необхідні поверхні, а й доглядає за ними, запобігаючи подальшому забрудненню.

Для використання балон необхідно струсити, розпорошити трохи засобу на необхідну поверхню і відполірувати її сухою м'якою тканиною.

Засіб випускається у формі аерозольного балона, об'ємом 150 мл. Що також надає особливого комфорту під час використання.
Засіб досить економічне, так як для очищення досить лише трохи складу.

Объем
150 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Смазка»
Показать все модели