Нет в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
84 грн
72 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XD 10032 - Средство по уходу за изделиями из нержавеющей стали и хрома

Средство XADO DOMO создано специально для ухода за изделиями из хрома и нержавеющей стали. Оно способно деликатно очистить, обновить поверхности и придать им сухой матовый блеск. Средство не оставляет за собой разводов после использования. XADO DOMO идеально подойдет для очистки и защиты декоративных панелей и корпусов бытовой техники из нержавеющей и
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XD 10032 - Засіб по догляду за виробами з нержавіючої сталі і хрому

Засіб XADO DOMO створено спеціально для догляду за виробами з хрому і нержавіючої сталі. Воно здатне делікатно очистити, відновити поверхні і надати їм сухий матовий блиск. Засіб не залишає за собою розлучень після використання. XADO DOMO ідеально підійде для очищення і захисту декоративних панелей і корпусів побутової техніки з нержавіючої та хромованою стали (холодильників, витяжок, мийок і т. Д.).

Засіб здатний делікатно видалити жирний наліт, сліди від крапель води і пальців. Після використання на оброблюваної поверхні утворюється суха матова плівка, яка захищає від подальшого налипання кухонної та іншого бруду. Даний засіб стане рятівником господинь, які борються за чистоту в своєму будинку. Бо ж не тільки очищає всі необхідні поверхні, а й доглядає за ними, запобігаючи подальшому забрудненню.

Для використання балон необхідно струсити, розпорошити трохи засобу на необхідну поверхню і відполірувати її сухою м'якою тканиною.

Засіб випускається у формі аерозольного балона, об'ємом 150 мл. Що також надає особливого комфорту під час використання.
Засіб досить економічне, так як для очищення досить лише трохи складу.

Объем
150
Упаковка
баллончик
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Смазка»
Показать все модели