Нет в наличии
105 грн.
Наличные:
105 грн
Безнал:
126 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC KTK-45 - Мультитул

Мультитул KTK-45 – это компактный набор инструментов, который пригодится в автомобиле или в походе на природу. Набор состоит из двух независимых друг от друга частей, которые содержат по три инструмента. Одна часть инструмента оснащена ложкой, ножом и небольшим консервным ножом, а вторая содержит вилку, открывалку для бутылок и штопор. Такой набор станет незаменимым помощником туриста, так как оснащен наиболее
Читать полностью
Технічні параметри:

STC KTK-45 - Мультитул

Мультитул KTK-45 - це малогабаритний набір інструментів, який стане в нагоді в автомобілі або в поході на природу. Набір складається з двох незалежних одна від одної частин, які містять по три інструменти. Одна частина інструменту оснащена ложкою, ножем і невеликим консервним ножем, а друга містить вилку, відкривачку для пляшок і штопор. Такий набір стане незамінних асистентом туриста, так як оснащений найбільш необхідними інструментами і столовими приборами.
Даний набір має ряд позитивних характеристик. Завдяки компактному розміру він не займе багато місця в похідному рюкзаку або бардачку автомобіля. Для більш зручної роботи передбачена фіксація інструментів в розкладеному положенні. Оптимізована ергономічний корпус забезпечує комфорт і простоту експлуатації.
Корпус і інструменти в наборі виконані з міцної сталі і прослужать довго при належному застосуванні. Набір поставляється в пластиковій блістерній упаковці.
Для того щоб набір прослужив довше стоїть дбайливо до нього ставиться, а також використовувати за призначенням всі предмети. Не варто піддавати інструменти нагрівання на відкритому вогні. Після кожного використання слід протерти інструмент серветкою або помити, також не рекомендується застосовувати ніж для різання дуже твердих предметів, щоб не пошкодити і не деформувати його.
Такий універсальний набір інструментів обов'язково знайде своє застосування і буде дуже до речі в різних вилазках на природу. Набір не має нічого зайвого, кожен інструмент буде затребуваний.

Количество инструментов
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Мультитул»
Показать все модели