Универсальный очиститель XADO XD 10094


Нет в наличии
40 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XD 10094 - Очиститель мониторов

Очиститель XADO DOMO идеально подойдет для удаления загрязнений с поверхности дисплеев в автомобиле. Также очиститель предназначен для любой техники: телевизоров, планшетов, мониторов, смартфонов. Полимерные покрытия современной техники требуют особого ухода, с чем прекрасно справляется очиститель XADO DOMO.

Состав нейтрален к любым покрытиям экранов и матриц. Он способен с легкостью удалить
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XD 10094 - Очисник моніторів

Очищувач XADO DOMO ідеально підійде для видалення забруднень з поверхні дисплеїв в автомобілі. Також очищувач призначений для будь-якої техніки: телевізорів, планшетів, моніторів, смартфонів. Полімерні покриття сучасної техніки вимагають особливого догляду, з чим прекрасно справляється очищувач XADO DOMO.

Склад нейтральний до будь-яких покриттях екранів і матриць. Він здатний з легкістю видалити відбитки пальців, пилу і жир з поверхні. Значною перевагою є те, що після використання засіб не залишає патьоків і розлучень. На обробленої поверхні формується антистатичне покриття, яке перешкоджає осіданню пилу на тривалий час. Очищувач економічний у використанні - флакона об'ємом в 150 мл достатньо для обробки 6 м ².

Очищувач можна експлуатувати при температурі від -15 до + 50 ° С, що також є перевагою. Засіб ідеально підійде для очищення TFT, PLASMA, LCD, LED моніторів, ноутбуків, смартфонів, CD / DVD дисків, сканерів, принтерів, в авто відеореєстраторів, навігаторів, панелі приладів, відеокамер, екранів фотоапаратів.

Очищувач екранів телевізорів і моніторів XADO DOMO - практичне, багатофункціональне і необхідний засіб для сучасної людини. Кожен на сьогоднішній день оточений безліччю приладів, які вимагають ретельного догляду. Очищувач прекрасно впорається з цим завданням.

Застосування: Рівномірно розподілити невелика кількість очищувача XADO DOMO на екран, протерти мікрофіброю або х / б серветкою.

Объем
150 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Универсальный очиститель »
Показать все модели