Универсальный очиститель XADO ХD 10134


Нет в наличии
86 грн.
Наличные:
86 грн
Безнал:
103 грн
88 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO ХD 10134 - «Антигрибок» от грибка и плесени

Средство XADO DOMO предназначено специально для уничтожения плесени и грибка с поверхностей. Состав очищает и удаляет пораженные очаги заражения в помещениях с повышенной влажностью, к примеру в ванных комнатах, кладовках, кухнях, а особенно в саунах, бассейнах и банях. Очиститель имеет широкий спектр антимикробной активности в отношении к грамположительным и грамотрицательным бактериям.
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO ХD 10134 - «Антигрибок» від грибка і цвілі

Засіб XADO DOMO призначений спеціально для знищення цвілі і грибка з поверхонь. Склад очищає і видаляє уражені осередки зараження в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад в ванних кімнатах, коморах, кухнях, а особливо в саунах, басейнах і лазнях. Очищувач має широкий спектр антимікробної активності щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій. Здатний видалити зараження з облицювальної плитки, оштукатурених стін і гіпсокартону, силіконових швів, пластмасових поверхонь, мармуру, дерев'яних виробів, проблемних ділянок стін перед нанесенням шпалер.

Грибок і пліснява є джерелом захворювань верхніх дихальних шляхів, таких як туберкульоз і астма, а також алергії і хвороб внутрішніх органів. Особливу загрозу спори цвілі представляють для дітей, немовлят і людей зі зниженим імунітетом. Дезінфікуючий засіб XADO DOMO володіє унікальним пролонгованим ефектом. Препарат здатний глибоко проникати і швидко знищувати спори цвілі, грибка в приміщеннях, де вологість значно підвищена. Засіб також здатне виводити чорні і сірі плями, які були викликані грибковим ураженням.

До складу засобу входить: розчин бактерициду, що містить ПАР, натрію хлорид, натрію гідроксид.

Застосовувати препарат можливо не здійснюючи попередню очистку вогнища зараження. Ефект не змусити себе чекати - досить 10-30 хвилин після нанесення. Засіб також має миючими, дезінфікуючими та відбілюючі властивості.

Застосування:
- Локально або точково розпорошити на заражену поверхню з відстані 10 см (в разі необхідності додатково розподілити по поверхні за допомогою губки)
- Через 10-30 хвилин змити водою
- Після завершення роботи рекомендується провітрити приміщення
- У разі необхідності повторити процедуру

Объем
1000
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Универсальный очиститель »
Показать все модели