Нет в наличии
2762 грн.
Наличные:
2762 грн
Безнал:
3315 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCoo iGuardfix 34772-0 - база для автокресла

База для авто кресла iCoo iGuardfix 34772-0 обеспечивает надежную и жесткую фиксацию детского автомобильного кресла. Основа iGuardfix ISOFIX подходит для автомобильного кресла iCoo iGuardfix. ISOFIX базу можно использовать как практическое дополнение к набору iCoo Acrobat XL Plus Trio set.

ISOFIX BASE можно установить на автомобилях с креплением ISOFIX. Его легко разместить в
Читать полностью
Технічні параметри:

iCoo iGuardfix 34772-0 - база для автокрісла

База для авто крісла iCoo iGuardfix 34772-0 забезпечує надійну і жорстку фіксацію дитячого автомобільного крісла. Основа iGuardfix ISOFIX підходить для автомобільного крісла iCoo iGuardfix. ISOFIX базу можна використовувати як практичне доповнення до набору iCoo Acrobat XL Plus Trio set.

ISOFIX BASE можна встановити на автомобілях з кріпленням ISOFIX. Його легко розмістити в автомобілі за допомогою декількох операцій. Просто поверніть роз'єми ISOFIX на 180 градусів - зафіксуйте і закріпіть. Основу можна розблокувати за допомогою замикаючого механізму і автоматично зафіксувати на місці, коли воно встановлено на підлозі транспортного засобу. В результаті майже неможливо допустити базову помилку. Завдяки базі гарантується оптимальна безпеку.

До переваг iCoo бази для авто крісла iGuardfix варто віднести наявність спеціальної точки кріплення і рейок для легкої установки автомобільного сидіння. Модель підходить для автомобілів з ISOFIX.

База для авто крісла iGuardfix сумісна з iCoo iGuard Fix (група автомобільних сидінь 0 +). Модель оснащена системами Easy-Fix ​​і Isofix E. Корпус виготовлений з високоякісних і надійних матеріалів: металу і пластика. База має габаритні розміри 58 × 34 × 30 см. Вага в упаковці складає 5.1 кг. Модель має стильний дизайн чорно-сірого кольору, який в свою чергу прекрасно підійде до дитячого автомобільного крісла будь-якого забарвлення.

Тип аксессуара
База

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iCoo» в категории «Аксессуары к детским креслам»
Показать все модели