Нет в наличии
4050 грн.
Наличные:
4050 грн
Безнал:
4860 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BRITAX-ROMER Jockey Comfort (Blue/Red) (2000023735) - вело кресло

Детское велосипедное кресло BRITAX-ROMER Jockey Comfort гарантирует максимально комфортное и безопасное путешествие для ребенка. Модель предназначена для группы 1/2, то есть для малышей с девяти месяцев до четырех лет. Кресло обезопасит ребенка по мере его взросления с веса 9 до 22 килограмм.
У модели предусмотрена большая накладка на спицы для значительного уменьшения
Читать полностью
Технічні параметри:

BRITAX-ROMER Jockey Comfort (Blue/Red) (2000023735) - вело крісло

Дитяче велосипедне крісло BRITAX-ROMER Jockey Comfort гарантує максимально комфортне і безпечне пересування для дитини. Модель призначена для групи 1/2, тобто для малюків з дев'яти місяців до чотирьох років. Крісло убезпечить дитину в міру його дорослішання з ваги 9 до 22 кілограм.
У моделі передбачена велика накладка на спиці для значного зменшення ризику травм. У міру зростання малюка можна регулювати підголівник. Він має 9 положень, які можна зручно трансформувати однією рукою. Спинку можна швидко регулювати і переводити її з вертикального в похиле положення. Модель BABY-SAFE i-SIZE відповідає стандарту безпеки DIN EN 14344 для TÜV / GS Test.

Чохол є двостороннім і виготовлений зі спеціального повітронепроникного матеріалу, який покращує циркуляцію повітря. Велосипедне крісло BRITAX-ROMER підходить для спортнівних і туристичних моделей велосипедів, у яких розмір коліс складає "26" і "28", а діаметр трубки - 28-40 мм. Велосипед повинен бути оснащений багажником з шириною до 150 мм і мати круглу трубку сидіння. Конструкція має регульовані підніжки.

Дитина для здійснення поїздки в дитячому велосипедному кріслі повинен вміти впевнено сидіти і вести себе спокійно під час подорожі. Надійна конструкція і відповідність необхідним стандартам гарантують максимальну безпеку і комфортне пересування дитини.

Колір: Blue / Red

Тип
Кресло
Группа
от 9 до 25 кг (группа 1/2)
Установка
По ходу движения
Система крепления Isofix
Нет
Цвет
Красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BRITAX-ROMER» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели