Диски Disla Turismo 820 B (R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6)


Нет в наличии
2960 грн.
Наличные:
2960 грн
Безнал:
3552 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turismo 820 B (R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6) - Диск

На сегодняшний день автомобильные диски - это необходимые и качественные вещи современного дизайна. Диски Disla комбинируют в себе отличное качество и оптимальную цену, при этом абсолютно не уступают зарубежным компаниям по производству дисков для машин. Диски Дисла производятся украинским предприятием, которое начало свою работу в октябре 2012 года. Основной элемент сплава норвежский
Читать полностью
Технічні параметри:

Turismo 820 B (R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6) - Диск

На сьогоднішній день автомобільні диски - це необхідні та якісні речі сучасного дизайну. Диски Disla комбінують в собі відмінну якість і оптимальну ціну, при цьому абсолютно не поступаються зарубіжним компаніям з виробництва дисків для машин. Диски Дисла виробляються українським підприємством, яке почало свою роботу в жовтні 2012 року. Основний елемент сплаву норвезький алюміній AlSi 11 високої якості компанії HYDRO. Серія дисків Disla Turismo має індивідуальний дизайн і різноманітність кольорів. Литі диски серії Turismo пройшли перевірку якості та мають сертифікати, які підтверджують їх відповідність, надійність і якість.
Легкосплавні диски Дисла за багатьма характеристиками краще сталевих. Дані диски допускають вибір будь-якого дизайну, мають високу точність виробництва, прекрасно відводять тепло від гальмівного вузла, але, найважливіше, - вони не важкі. Виробництво литих дисків проходить через виливок в форми, після чого їх якість перевіряється на верстатах з ЧПУ. Характеристиками готового диска це його надійність, стійкість до ударів, міцність і багато інших. Порядок контролю випускання дисків охоплює контроль сплаву, контроль дисбалансу і герметичності кожного диска, періодичні та сертифікаційні випробування, які проводяться безпосередньо на самому заводі виробника.
Диск Disla Turismo 820 B (R18 W8 PCD4x100 ET42 DIA72.6) кольору Black, має ряд характеристик, на які потрібно звертати увагу при виборі товару. Це виліт 42 мм; діаметр диска в дюймах - 18; діаметр розташування кріпильних отворів 100 мм; діаметр ступичного отвори 72.6 мм; кількість кріпильних отворів 4; ширина колеса 8 дюймів.

Вылет, мм (ET)
42
Диаметр обода колеса, дюймов
18
Диаметр расположения крепежных отверстий, мм (PCD)
100
Диаметр ступичного отверстия, мм (DIA)
72.6
Количество крепежных отверстий (PCD)
4
Ширина колеса, дюймов (W)
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Disla» в категории «Диски»
Показать все модели