Нет в наличии
196 грн.
Наличные:
196 грн
Безнал:
235 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC KTK-44 - Мультитул

Мультитул KTK-44 – это компактный набор инструментов, который пригодится в автомобиле или в походе на природу. Набор состоит из 9 инструментов. В состав комплекта входят: отвертки (плоская и крестовая), отвкрывалка для бутылок и консервных банок, нож, мини-нож, плоскогубцы; заточка с линейкой, шило, пилка. Такой набор имеет широкий спектр применения и пригодится автомобилистам, велосипедистам, туристам и другим
Читать полностью
Технічні параметри:

STC KTK-44 - Мультитул

Мультитул KTK-44 - це компактний набір інструментів, який стане в нагоді в автомобілі або в поході на природу. Набір складається з 9 інструментів. До складу комплекту входять: викрутки (пласка і хрестова), відкривачка для пляшок і консервних банок, ніж, міні-ніж, плоскогубці; заточка з лінійкою, шило, пилка. Такий набір має широкий спектр застосування і стане в нагоді автомобілістам, велосипедистам, туристам і іншим користувачам.
Даний набір має ряд позитивних характеристик. Завдяки компактному розміру він не займе багато місця в похідному рюкзаку або бардачку автомобіля. Для більш зручної роботи передбачена фіксація інструментів в розкладеному положенні. Оптимізована ергономічний корпус забезпечує комфорт і простоту експлуатації.
Корпус і інструменти в наборі виконані з міцної сталі і прослужать довго при належному застосуванні. Набір поставляється в пластиковій блістерній упаковці.
Для того щоб набір прослужив довше стоїть дбайливо до нього ставиться, а також використовувати за призначенням всі предмети. Не варто піддавати інструменти нагрівання на відкритому вогні. Після кожного використання слід протерти інструмент серветкою або помити, також не рекомендується застосовувати ніж для різання дуже твердих предметів, щоб не пошкодити і не деформувати його.
Такий набір інструментів буде корисний не тільки в турпоходах, а й під час невеликих ремонтів або обслуговування техніки, наприклад велосипеда. Набір універсальний і не містить тільки найбільш затребувані елементи, нічого зайвого, кожен інструмент знайде своє застосування.

Количество инструментов
9

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Мультитул»
Показать все модели