Нет в наличии
42 грн.
Наличные:
42 грн
Безнал:
50 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STC KTK-42 - Мультитул

Миниинструмент KTK-42 – это компактный набор инструмент выполнен в виде брелка. Набор состоит из 4 инструментов. В состав комплекта входят: отвертки (плоская и крестовая), открывалка для бутылок и нож. Такой набор, несмотря на минимальный состав, имеет широкий спектр применения и пригодится автомобилистам, велосипедистам, туристам и другим пользователям.
Данный набор имеет ряд положительных характеристик. Он
Читать полностью
Технічні параметри:

STC KTK-42 - Мультитул

Мініінструмент KTK-42 - це компактний набір інструмент виконаний у вигляді брелока. Набір складається з 4 інструментів. До складу комплекту входять: викрутки (пласка і хрестова), відкривачка для пляшок і ніж. Такий набір, незважаючи на мінімальний склад, має широкий спектр застосування і стане в нагоді автомобілістам, велосипедистам, туристам і іншим користувачам.
Даний набір має ряд позитивних характеристик. Він виконаний у вигляді брелока, за рахунок чого його легко брати з собою, він не займе багато місця в похідному рюкзаку, кишені або бардачку автомобіля. Для більш зручної роботи передбачена фіксація інструментів в розкладеному положенні. Оптимізована ергономічний корпус забезпечує комфорт і простоту експлуатації. Ланцюжок з кільцем допоможе приєднати інструмент до ключів або на петлю пояса штанів.
Корпус і інструменти в наборі виконані з міцної сталі і прослужать довго при належному застосуванні. Набір поставляється в пластиковій блістерній упаковці.
Для того щоб набір прослужив довше стоїть дбайливо до нього ставиться, а також використовувати за призначенням всі предмети. Не варто піддавати інструменти нагрівання на відкритому вогні. Після кожного використання слід протерти інструмент серветкою або помити, також не рекомендується застосовувати ніж для різання дуже твердих предметів, щоб не пошкодити і не деформувати його.
Такий набір інструментів буде корисний не тільки в турпоходах, а й під час невеликих ремонтів або обслуговування техніки, наприклад велосипеда. Набір універсальний і не містить тільки найбільш затребувані елементи, нічого зайвого, кожен інструмент знайде своє застосування.

Количество инструментов
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STC» в категории «Мультитул»
Показать все модели