Есть в наличии
108 грн.
Наличные:
108 грн
Безнал:
130 грн
116 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Стул MasterTool 92-0808
Стул, пожалуй, это самая распространенная мебель, без которой трудно представить нашу жизнедеятельность. Каждый стул имеет свой уникальный дизайн, свою конструкцию и предназначение. В данный момент рассматривается складной стул 92-0808 производства компанией MasterTool, который обладает великолепными характеристиками качества, и функциональности.
Данный складной стул можно использовать как в туристических целях так
Читать полностью
Технічні параметри:

Стілець MasterTool 92-0808
Стільці, мабуть, це найпоширеніші меблі, без яких важко уявити нашу життєдіяльність. Кожен стілець має свій унікальний дизайн, свою конструкцію і призначення. В даний момент розглядається складаний стілець 92-0808 виробництва компанією MasterTool, який володіє чудовими характеристиками якості, і функціональності.
Даний складаний стілець можна використовувати як в туристичних цілях так і в побутових. Виготовляється з високоміцного пластика. Пластик не має шкідливих речовин які якимось чином можуть вплинути на здоров'я і стан людини. Він має високу стійкість як до хімічних так і до природних впливів. У порівнянні з металевими аналогами даний стілець дуже зручний в транспортуванні, оскільки має невелику вагу і спеціальні ручки на кришці. Глянцева поверхню пластика має стійкість до незначних подряпин і пошкоджень. Збирання і розбирання стілеця здійснюється за кілька секунд при цьому без використання додаткових інструментів і надаючи цьому мінімум зусиль. У зібраному вигляді стілець виглядає як "чемодан" і не забирає багато місця в багажнику автомобіля, також в будинку або квартирі. Складаний стілець має унікальний зовнішній вигляд і сучасний дизайн.
Розміри якими володіє він дуже зручні при використанні, ширина становить 240х190х180 мм.

Тип
Стул

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели