Нет в наличии
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King SMT5101A - Манометр

Манометр для проверки давления в шинах King SMT5101A – это измерительный прибор, который дает возможность автолюбителю самостоятельно проверять давление в шинах и вовремя выявлять отклонения давления в большую или меньшую сторону. Данная модель манометра универсальна и компактна. По типу манометр принадлежит к аналоговым и имеет большой дисплей, что помогает быстро и точно снять показания. Для большего удобства
Читать полностью
Технічні параметри:

King SMT5101A - Манометр

Манометр для перевірки тиску в шинах King SMT5101A - це вимірювальний прилад, який дає можливість автолюбителю самостійно перевіряти тиск в шинах і вчасно виявляти відхилення тиску в більшу або меншу сторону. Дана модель манометра універсальна і компактна. За типом манометр належить до аналогових і має великий дисплей, що допомагає швидко і точно зняти показання. Для більшої зручності експлуатації передбачені дві шкали вимірювання тиску LBS (або psi) і кг / см2, слід звернути увагу, що шкала кг / см2, це те ж саме, що звичні для нас одиниці виміру в атмосферах. Діапазон одиниць виміру наступний 0,5 - 3,5 атм (кг / см2) або 10 - 50 PSI. Корпус інструменту виготовлений зі сталі, що робить його міцним і зносостійким. На корпусі присутній кнопка скидання.
Важливість, на перший погляд, такого незначного аксесуара, як манометр, дуже висока, так як тільки з його допомогою можна визначити рівень тиску в шинах, якщо в автомобілі не передбачена вбудована система контролю. Від тиску в шинах залежить багато чого: витрата палива, гальмівний шлях, знос шин, безпеку пасажирів, а також керованість автомобіля. Не важливо, які на вашому автомобілі шини, будь вони навіть найдорожчі, важливо, щоб тиск в них завжди була однакова і правильне. Для кожного автомобіля виробник прописує норми тиску, яких слід дотримуватися. При збільшеному тиску в шинах зростає гальмівний шлях, а також збільшується ризик проколоти колесо. При тиску в шинах нижче норми, зростає загроза занесення автомобіля, збільшується знос шин, а також зростає витрата палива. З перерахованого вище випливає зробити висновок, що рівень тиску в колесах повинен бути в нормі і контролюватися з періодичністю раз на тиждень.

Тип
Аналоговый манометр
Применение
легковой транспорт

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Манометр»
Показать все модели