Нет в наличии
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King K-20400 - Манометр

Манометр является очень полезным дополнением в арсенале автомобильных инструментов каждого автомобилиста. Так как он помогает контролировать давление в шинах и вовремя корректировать его.
Цифровой манометр King K-20400 компактный и универсальный инструмент, который подойдет для проверки давления в колесах транспорта разных видов. В отличие от аналогового, он является более точным и компактным. Питание прибора
Читать полностью
Технічні параметри:

King K-20400 - Манометр

Манометр є дуже корисним доповненням в арсеналі автомобільних інструментів кожного автомобіліста. Так як він допомагає контролювати тиск в шинах і вчасно коригувати його.
Цифровий манометр King K-20400 компактний і універсальний інструмент, який підійде для перевірки тиску в колесах транспорту різних видів. На відміну від аналогового, він є більш точним і компактним. Живлення приладу здійснюється від двох батарей типу ААА, які поставляються в комплекті. Є три шкали вимірювання тиску Bar / PSI / kPa. Щоб інструмент завжди був готовий до роботи, покладіть в бардачок дві запасні батарейки. Особливістю даного манометра є наявність вбудованого ліхтарика, він буде дуже до речі, якщо в темний час доби вам необхідно виконати перевірку рідин або виконати інші маніпуляції.
Корпус вимірювального приладу виконаний з металу, завдяки цьому він більш зносостійкий і міцний. Рукоятка має рифлену поверхню і не вислизає з рук. Кнопка включення зручно розташована на голівці інструменту і коли ви візьмете манометр в руку, вона виявиться у вас під великим пальцем, що забезпечує зручність при включенні / виключенні. Ліхтарик розташований в рукоятці інструменту.
Не варто нехтувати перевіркою тиску в шинах, адже від цього залежить безпека пасажирів, витрата палива, відстань гальмівного шляху, а також знос шин. При перекачаних шинах ви ризикуєте безпекою, так як збільшується гальмівний шлях і зростає ризик проколоти колесо, а при недостатньому тиску збільшується ймовірність занесення, шини швидше зношуються і зростає витрата палива.

Тип
Цифровой манометр
Применение
автобусы, легковой транспорт

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Манометр»
Показать все модели