Смазка Favorit CLG EP-2 400г


Есть в наличии
80 грн.
Наличные:
80 грн
Безнал:
96 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FAVORIT CLG EP-2 400г - Cмазка

Смазка Favorit CLG EP-2 является универсальной, многоцелевой, литиевой. Основой послужило высокоочищенное минеральное базовое масло с добавлением дисульфида молибдена и графита. Оно обладает высокой термостойкостью, герметизирующей особенностью, тем самым обеспечивая прекрасные антифрикционные и противозадирные свойства. Средство способно надежно и легко смазывать металлические поверхности. Состав
Читать полностью
Технічні параметри:

FAVORIT CLG EP-2 400г - Мастило

Мастило Favorit CLG EP-2 є універсальним, багатоцільовим, літієвим. Основою послужило високоочищене мінеральне базове масло з додаванням дисульфіду молібдену і графіту. Воно має високу термостійкість, герметизуючої особливістю, тим самим забезпечуючи прекрасні антифрикційні і протизадирні властивості. Засіб здатний надійно і легко змащувати металеві поверхні. Склад максимально захищає від корозії під час роботи в забрудненій і вологому середовищі, завдяки спеціальним антиокислювальним і антикорозійним присадкам. Здатне зберегти пластичні і адгезійні характеристики протягом тривалого терміну експлуатації. За допомогою подвійного наповнювача здатне витримувати високі температури і навантаження. Мастило створена спеціально для змащування ШРУСов, опорносцепних пристроїв зі шкворнями, підшипників ковзання, хрестовин карданних валів, підшипників кочення, шасі та інших вузлів автомобіля.

Характеристика продукту: DIN 51502, KPF2K-30; робоча температура -30 до +130 градусів Цельсія; температура краплі падіння GB / T4929 +190 градусів Цельсія.

Запобіжні заходи: не допускайте потрапляння мастила на відкриті ділянки тіла. Працюйте в спеціальних захисних рукавичках. У разі потрапляння в очі або рот негайно промийте водою і в разі необхідності зверніться до лікаря. Для видалення з шкірного покриву використовуйте мило. Утилізувати відробила мастило в спеціально відведених місцях. Не рекомендується зливати в каналізацію, грунт і водойми. Необхідно берегти від вогню.

Применение
для шрус
Упаковка
туба
Основа
MoS2(молибден), графитовая
Вес
0.4
Бренд
Favorit

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Favorit» в категории «Смазка»
Показать все модели