Ароматизатор XADO XD 10203


Нет в наличии
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
90 грн
78 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XD 10203 - Ароматизирующее и дезодорирующее средство

Ароматизатор XADO DOMO предназначен специально для использования с автоматическими диспансерами. Для корректной эксплуатации необходимо выключить распылитель перед заменой, заменить использованный баллон на новый и включить диспансер.

Такой вид ароматизатора экономичен в использовании, а также удобен. Средство имеет специально разработанный эксклюзивный аромат, основой для
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XD 10203 - ароматизуючий і дезодоруючий засіб

Ароматизатор XADO DOMO призначений спеціально для використання з автоматичними диспансерами. Для коректної експлуатації необхідно вимкнути розпилювач перед заміною, замінити використаний балон на новий і включити диспансер.

Такий вид ароматизатора економічний у використанні, а також зручний. Засіб має спеціально розроблений ексклюзивний аромат, основою для якого стали натуральні рослинні екстракти. У складі ароматизатора містяться ефірні натуральні масла, які забезпечують фунгіцидні та антибактеріальні властивості. Спирт, ацетон, кумарин, розчинник, вода не присутні в складі засобу.

Перевагою ароматизатора XADO DOMO є те, що він не маскує неприємний запах, а видаляє його на молекулярному рівні. При цьому засіб не робить руйнівного впливу на озоновий шар. Ароматизатор здатний нейтралізувати навіть стійкі неприємні аромати, такі як запах сигаретного диму, домашніх вихованців, смажених продуктів.

Використовувати XADO DOMO рекомендується в житлових, службових приміщеннях, туалетах, кухнях, саунах, коморах і т.д. Ароматизатор має сухе розпорошення і забезпечує тривалий стійкий натуральний аромат. Один балон гарантує 2300 розпилень, що дозволяє йому замінити чотири звичайних балона. Даний ароматизатор підійде для будь-яких автоматичних диспансерів.

Виробник отримав найвищу нагороду "Золотий кришталевий лотос" за високу якість даного продукту.

Аромат: Квітучий бамбук і лотос

Аромат:
цветочные
Тип
Ароматизатор
Вид
спрей
Срок использования
6 месяцев
Место установки
под сиденье
Исполнение
флакон
Способствует
концентрации
Цвет
серый
Страна производитель
Украина
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели