Заканчивается
201 грн.
Наличные:
201 грн
Безнал:
241 грн
210 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Адаптер для штатной магнитолы Honda/Suzuki/Acura/Fiat/Opel/Nissan (AWM 160-131)
Адаптеров чрезвычайно большое количество, они превращают-прорабатывают аудио сигнал, видеосигнал, согласовывают работу одних устройств с другими (АРУ, CAN, ...) и масса других.
ISO переходники это адаптеры у которых находится с одной стороны стандартный ISO разъем, подключаемый к автомагнитоле, а с другой стороны имеется разъем под индивидуальные распиновки
Читать полностью
Технічні параметри:

Адаптер для штатної магнітоли Honda / Suzuki / Acura / Fiat / Opel / Nissan (AWM 160-131)
Адаптерів надзвичайно велика кількість, вони перетворюють-опрацьовують аудіо сигнал, відеосигнал, узгоджують роботу нових пристрої з іншими (АРУ, CAN, ...) і маса інших.
ISO перехідники це адаптери у яких знаходиться з одного боку стандартний ISO роз'єм, що підключається до автомагнітоли, а з іншого боку є роз'єм під індивідуальні терморегулятори різних марок автомобілів.
Адаптер для штатної магнітоли Honda / Suzuki / Acura / Fiat / Opel / Nissan (AWM 160-131)
Список сумісних автомобілів:
HONDA 1999+
ACURA 1999+
SUZUKI 2001+
FIAT Sedici 2006+
OPEL Agila B 2008+
На жаль не всі можуть дозволити собі купити преміум автомобіль, в інших випадках це проста штатна автомагнітола або ж вона зовсім відсутня.
При покупці автомобіля з середньої або ж більш високою комплектацією надається гарантія, і часто власник отримує штатну автомагнітолу. Функціональність штатної автомагнітоли прослуховування радіостанцій, CD дисків. Наявність USB зустрічається рідко, але ця проблема вирішується покупкою і установкою нової автомагнітоли які пропонує сучасний ринок.
Багато хто з автомобільних дилерів забороняє установку автомагнітоли та обладнання в інших сервісних центрах.
Коли Ви будете замінювати штатну автомагнітолу на нову, в цьому випадки Вам не доведеться міняти рідну проводку вашого автомобіля і Ви не порушуєте гарантійні умови виробника вашого автомобіля.
Для підключення нової автомагнітоли потрібно зняти стару (штатну), далі встановити два перехідника на електрик, і на антену. На це у Вас піде не більше ніж 10-15 хв часу.
А якщо ж власнику автомобіля потрібно буде поїхати на техобслуговування до дилера, він завжди зможе поміняти нову автомагнітолу на штатну.

Марка автомобиля
Acura, Suzuki, Honda, Opel, Nissan, Fiat

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AWM» в категории «Интерфейс»
Показать все модели