Присадка к моторному маслу XADO XS 40108


Есть в наличии
208 грн.
Наличные:
208 грн
Безнал:
250 грн
213 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XS 40108 - восстановление и защита узлов трения двигателя

Присадку XADO SUPROTEC используют для восстановления и защиты от износа узлов трения двигателей. На основе синтетических самоорганизующихся процессов между компонентами смазочной композиции и материалами деталей происходит восстановление геометрических размеров изношенных деталей. Благодаря этому образуется микро упругий и сверхпрочный слой. Средство является синергетической
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XS 40108 - відновлення і захист вузлів тертя двигуна

Присадку XADO SUPROTEC використовують для відновлення і захисту від зносу вузлів тертя двигунів. На основі синтетичних самоорганізованих процесів між компонентами мастильної композиції і матеріалами деталей відбувається відновлення геометричних розмірів зношених деталей. Завдяки цьому утворюється мікро пружний і надміцний шар. Засіб є синергетичною мастильною композицією на основі неногеомодіфікатора п'ятого покоління.

Склад XADO SUPROTEC є універсальним і застосовується як для дизельних, так і для бензинових автомобілів. Крім того, його можна використовувати на легкових і вантажних автомобілях. Засіб сумісний з усіма видами моторних масел (синтетичними, напівсинтетичними і мінеральними). Склад не впливає на властивості масел. Після обробки заміна масла не потрібно. Застосування здійснюється одноразово і вважається завершеним через 1000 кілометрів пробігу.

Одна упаковка XADO SUPROTEC (225 мл) розрахована на двигун з об'ємом масло системи від 3-х до 8-ми літрів.

Використання присадки максимально комфортне і швидке. Досить енергійно струснути упаковку і влити її вміст в масло систему двигуна, який прогрітий до робочої температури. Після чого експлуатувати автомобіль в звичайному режимі.

Завдяки використанню присадки в моторне масло XADO SUPROTEC Ви досягнете відновлення і захисту від зносу вузлів тертя двигуна внутрішнього згоряння. Після використання на деталях збережеться особливий шар, який значно підвищить продуктивність і ефективність роботи двигуна.

Тип двигателя
Дизельный, Бензиновый
Объем
225 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Присадка к моторному маслу»
Показать все модели