Есть в наличии
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
210 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Набор установщика AWM F-60
Набор из четырех инструментов для безопасной и быстрого демонтажа пластиковых деталей салона, обшивки, декоративных накладок, молдингов, плафонов и прочего. Инструменты изготовлены с разным углом изгиба, что позволит демонтировать как пластиковые накладки с тонкими щелями для поддевания инструментом, так и деталей, где после зацепления нужно усилие рычага. Три наконечника инструментов изготовлены в виде съемников
Читать полностью
Технічні параметри:

Набір установника AWM F-60
Набір з чотирьох інструментів для безпечної і швидкого демонтажу пластикових деталей салону, обшивки, декоративних накладок, молдингів, плафонів і іншого. Інструменти виготовлені з різним кутом вигину, що дозволить демонтувати як пластикові накладки з тонкими щілинами для підівання інструментом, так і деталей, де після зачеплення потрібно зусилля важеля. Три наконечника інструментів виготовлені у вигляді знімачів кліпс і пістонів та мають різні зеви для зачепа різних по діаметру кріпильних елементів.
   Високоякісний еластичний пластик на відміну від металевих інструментів не залишає вм'ятин і подряпин на поверхні пластикових деталей салону. Якісне лиття виключає задири і шви на інструменті, які могли б пошкодити обшивку салону або руки майстра. У комплектацію даного набору увійшли найпопулярніші знімачі. У набір не включені знімачі магнітол, оскільки набори з ними дорожчі, а використовуються вони далеко не всіма автовласниками.
   Даний комплект стане відмінним подарунком як собі, так і будь-якому автолюбителю, який планує самостійно проводити шумоізоляцію в автомобілі, виконувати доопрацювання або дрібний ремонт в салоні.

Тип
Набор съемников
Количество предметов
4
Материал
пластик
Упаковка
блистер
Цвет
желтый
Страна производства
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AWM» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели