Смазка суппортов XADO Brake Caliper ХA 40119 10мл


Есть в наличии
24 грн.
Наличные:
24 грн
Безнал:
29 грн
25 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO Brake Caliper ХA 40119 10мл - Смазка для суппортов

Смазка XADO Brake Caliper является высокотемпературной и предназначена специально для избежания заедания и заклинивания тормозных колодок на направляющих суппорта автомобиля. Благодаря использованию данного средства гарантируется четкая и надежная работа всего механизма суппорта, быстрое растормаживание тормозного диска по завершению цикла торможения, а также полное прилегание
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO Brake Caliper ХA 40119 10мл - Мастило для супортів

Мастило XADO Brake Caliper є високотемпературним і призначене спеціально для уникнення заїдання і заклинювання гальмівних колодок на напрямних супорта автомобіля. Завдяки використанню даного засобу гарантується чітка і надійна робота всього механізму супорта, швидке розгальмовування гальмівного диска по завершенню циклу гальмування, а також повне прилягання гальмівних колодок. За допомогою XADO Brake Caliper усувається скрип і писк під час гальмування. Мастило забезпечує збільшення терміну служби всієї гальмівної системи. Склад не робить негативного впливу на гумовотехнічні матеріали. Засіб має стійкість до високих температур і навантажень. У складі міститься нанокомпонент ревіталізант, він здатний підтримувати поверхні, які труться в безизносному стані.

Застосування мастила максимально просте і комфортне. Досить очистити напрямні супорта і нанести на них склад тонким шаром.

Засіб випускається в пакеті з фольгованого целофану об'ємом 10 мілілітрів. Завдяки його економічності цього достатньо для разової обробки. Мастило застосовується під час заміни гальмівних колодок, а також при технічному обслуговуванні гальмівної системи автомобіля.

Завдяки використанню мастила XADO Brake Caliper Ви зможете домогтися максимальної продуктивності і ефективності гальмівної системи.

Ціна вказана за 1 пакет (10мл)

Упаковка
пакет
Основа
синтетическая
Объем
10
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Смазка суппортов»
Показать все модели