Нет в наличии
343 грн.
Наличные:
343 грн
Безнал:
412 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX BL-A - Bluetooth адаптер

Bluetooth адаптер EX BL-A является бюджетной функциональной моделью. Он предназначен специально для беспроводного подключения периферийных устройств, в том числе и мобильного телефона, который может выступать в качестве GPRS-модема.

Данная модель является беспроводной и идеально подойдет для работы с автомобильными магнитолами и домашними стерео системами. Версия устройства Bluetooth V3.0 + EDR. Она
Читать полностью
Технічні параметри:

EX BL-A - Bluetooth адаптер

Bluetooth адаптер EX BL-A є бюджетною функціональною моделлю. Він призначений спеціально для бездротового підключення периферійних пристроїв, в тому числі і мобільного телефону, який може виступати в якості GPRS-модему.

Дана модель є бездротовою і ідеально підійде для роботи з автомобільними магнітолами і домашніми стерео системами. Версія пристрою Bluetooth V3.0 + EDR. Вона може підтримувати теоретичну швидкість передачі даних до 24 Мбіт / с. Даний модуль поєднує в собі дві радіосистеми, вибір яких для передачі даних залежить від розміру переданого файлу. EDR специфікація забезпечує такі переваги, як збільшення швидкості передачі в 3 рази, зменшення складності декількох одночасних підключень, зниження споживання енергії завдяки зменшенню навантаження. Модель відноситься до 2 класу адаптерів, що говорить про те, що радіус її дії становить 10 м, а максимальна потужність - 2,5 мВт (4 дБм). Bluetooth адаптер EX BL-A підтримує роботу з iPhone, Android. А також з іншими смартфонами, які підтримують Bluetooth A2DP. Розширений профіль A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) призначений для поширення аудіо та несе відповідальність за передачу стереозвуку по радіоканалу Bluetooth на приймаючий пристрій.

Адаптер EX BL-A підтримує функцію гучного зв'язку, завдяки чому до нього можна підключити мікрофон і говорити по телефону через Bluetooth приймач. Ця функція буде особливо корисна тим, у кого є необхідність спілкуватися по телефону під час керування автомобілем.

Тип
Bluetooth адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Адаптер»
Показать все модели