Адаптер рулевого управления AWM (MS-1013A)


Нет в наличии
3145 грн.
Наличные:
3145 грн
Безнал:
3932 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Адаптер рулевого управления Mitsubishi (MS-1013A)
Большая часть штатных головных устройств обладают слабыми возможностями и функциональностью. При замене штатного головного устройства на новое, теряются возможность управления джойстика который расположен на руле автомобиля без которого водитель будет отвлекаться от управления автомобилем. Чтобы восстановить управление автомагнитолой через рулевой джойстик вам понадобится адаптер рулевого
Читать полностью
Технічні параметри:

Адаптер рульового управління Mitsubishi (MS-1013A)
Велика частина штатних головних пристроїв мають слабкі можливостями і функціональністю. При заміні штатного головного пристрою на нове, губляться можливість управління джойстика який розташований на кермі автомобіля без якого водій буде відволікатися від керування автомобілем. Щоб відновити управління автомагнітолою через рульової джойстик вам знадобиться адаптер рульового управління.
Адаптер сумісний з такими виробниками як LG, Pioneer, JVC, Alpine, Kenwood, Sony, Blaupunkt, Panasonic, Becker, Clarion але у яких є вхід інтерфейсу для управління автомагнітолою рульовим джойстиком. Процедури програмування до адаптера не потрібні, навчання і так далі.
Адаптер рульового управління для автомобілів марки Mitsubishi (MS-1013A)
Pajero 2010-2013
Перш ніж під'єднувати блок інтерфейсу потрібно переконається в правильності підключення і перевірити його. Після того як Ви переконалися що підключення виконано правильно, розмістіть в зручне місце інтерфейс і його проводку.
Підключіть інтерфейс, далі включити не штатний головний пристрій, перевірте функціонування всіх компонентів і правильність всіх функцій.
Після перевірки компонентів і всіх функцій переконайтеся в тому що дроти не пошкоджені і ніде НЕ перетискаються.
Встановіть на місце головний пристрій і перевірте всі функції і компоненти ще раз.
У комплекті до адаптера рульового управління входить кабель за допомогою якого можна підключиться до будь-якої автомагнітоли, також включаючи і китайських виробників (якщо є дротове підключення)
Увага! Автомобільні виробники можуть змінювати параметри штатної проводки без попереднього повідомлення. Обов'язково: перш, ніж почати підключення, переконайтеся, що всі потрібні дроти знайдені правильно.

Тип
Адаптер рулевого управления

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AWM» в категории «Адаптер»
Показать все модели