Присадка к топливу XADO ХА 10331


Есть в наличии (1-2 дня)
408 грн.
Наличные:
408 грн
Безнал:
490 грн
418 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO ХА 10330 - ревитализант для КПП и редукторов

Присадка к топливу XADO Revitalizant EX120 предназначена специально для автоматических трансмиссий. Она способна защитить от износа и ремонта агрегаты автоматических трансмиссий. После использования на поверхностях валов, шестерен, различных металлических деталей и синхронизаторов образуется металлокерамическое покрытие. Благодаря этому происходит восстановление геометрии деталей.
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO ХА 10330 - ревитализант для КПП і редукторів

Присадка до палива XADO Revitalizant EX120 призначена спеціально для автоматичних трансмісій. Вона здатна захистити від зносу і ремонту агрегати автоматичних трансмісій. Після використання на поверхнях валів, шестерень, різних металевих деталей і синхронізаторів утворюється металокерамічне покриття. Завдяки цьому відбувається відновлення геометрії деталей. Ревіталізант має універсальне застосування і може використовуватися спільно з роботизованими, механічними, секвентальною коробкою передач, роздатковими коробками і мостами (диференціалами).

Засіб здатний усувати подряпини на робочих поверхнях, оптимізувати плями контакту в зацеплениях шестерень і покращувати чіткість роботи синхронізатора. Ревіталізант гарантує зниження вібрації і шумів в 10 разів. Завдяки йому, в разі аварійного витоку масла, можливо безпечно експлуатувати вузли трансмісії до 1000 кілометрів пробігу. За допомогою присадки значно підвищується чіткість перемикання передач і забезпечується максимальна економія палива.

Склад випускається в тубі, об'ємом 9 мл. Даною упаковки буде досить для обсягу системи 1-2 літра. Для системи, розрахованої на 2-5 літрів знадобитися 2 туби, для обсягу в 5-8 літрів - 3.

Для коректного використання необхідно внести вміст туби в маслоізмерітельное (маслозаливное) отвір редуктора моста, роздавальної коробки або КПП. Обробка може вважається завершеною через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).
Характерною ознакою варто вважати зменшення гучності в роботі механізму.

Объем
9
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Присадка к топливу»
Показать все модели