Герметик и восстановитель ГУР XADO ХА 10332


Есть в наличии (1-2 дня)
401 грн.
Наличные:
401 грн
Безнал:
481 грн
408 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO ХА 10332 - ревитализант для ГУР

Присадка XADO Revitalizant EX120 предназначена специально для гидроусилителя руля. Она способна защитить от износа и ремонта ГУР и другое гидравлическое оборудование. После использования на поверхностях исполнительных и распределительных устройств, деталей качающих устройств образуется металлокерамическое покрытие. Благодаря этому происходит восстановление геометрии деталей. Ревитализант имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO ХА 10332 - ревитализант для ГУР

Присадка XADO Revitalizant EX120 призначена спеціально для гідропідсилювача керма. Вона здатна захистити від зносу і ремонту ГУР і інше гідравлічне обладнання. Після використання на поверхнях виконавчих і розподільних пристроїв, деталей качаючих пристроїв утворюється металокерамічне покриття. Завдяки цьому відбувається відновлення геометрії деталей. Ревіталізант має універсальне застосування.

Засіб здатний усувати виття насоса, який викликаний зносом. Ревіталізант гарантує зниження вібрації і шумів насоса гідросистеми в 10 разів. Завдяки йому знижується зусилля на кермі, підвищується чіткість роботи ГУР через 50-100 кілометрів пробігу. Присадка здатна захищати деталі від зносу, в разі зниженого рівня масла.

Склад випускається в тубі, об'ємом 9 мл. Даною упаковки буде досить для обсягу системи 1-2 літра. Для системи, розрахованої на 2-5 літрів знадобитися 2 туби, для обсягу в 5-8 літрів - 3.

Для коректного використання необхідно попередньо розчинити складу в 30-50 мл гідравлічної рідини, яка використовується. Її температура повинна становити не менше + 35 градусів Цельсія. Отриману суміш необхідно ввести в прогріту рідина бачка ГУР. Потім при включеному двигуні обертати рульове колесо протягом 5 хвилин.

Обробка може вважається завершеною через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).
Характерною ознакою варто вважати зменшення гучності в роботі механізму.

Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Герметик и восстановитель ГУР»
Показать все модели