Нет в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
31 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ST-405A - Акриловый клей для стальных деталей

Акриловый клей - это продукт высокого качества, который имеет в своем составе стальной наполнитель, который очень сильно затвердевает, используется для склеивания стальных элементов. Акриловый клей для стальных деталей Zollex ST-405A имеет в наборе 2шт по 28 грамм. Акриловый клей представляет собой прозрачное бесцветное вещество или слабо-желтое вещество.
К недостаткам такого видов клея
Читать полностью
Технічні параметри:

ST-405A - Акриловий клей для сталевих деталей

Акриловий клей - це продукт високої якості, який має в своєму складі сталевий наповнювач, який дуже сильно твердне, використовується для склеювання сталевих елементів. Акриловий клей для сталевих деталей Zollex ST-405A має в наборі 2шт по 28 грам. Акриловий клей являє собою прозору безбарвну речовину або слабо-жовту речовину.
До недоліків такого видів клею можна віднести характерний запах, властивий акриловим дисперсія. Для того, щоб прибрати неприємний запах необхідно застосовувати спеціальні дезодоранти.
Одною з головною перевагою даного виду клею є те, що він швидко застигає і це говорить про те, що необхідно поширювати і розширювати сфери застосування акрилового клею.
Акриловий клей двокомпонентний Zollex ST-405A для сталевих деталей призначений для високоякісного склеювання металів, дерева, скла, кераміки та інших матеріалів. Не підходить для м'якого полівінілхлориду, поліетилену, поліпропілену, нейлону, а також гуми. Клейовий шов виносить температуру до + 110С. Також даний клей має стійкість до ультрафіолетових променів і багатьом хімічних розчинів. Ще однією перевагою клею є висока міцність. Але через те, що в складі клею є сталевий наповнювач він не може бути використаний для ізоляції.
Країна виробництва даного акрилового клею Zollex ST-405A Словенія. Об'єм становить 56.0 мл.

Особенности
высокотемпературный
Вид упаковки
тюбик
Назначение
для металла
Объем
56
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Клей»
Показать все модели