Нет в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
KING KSB-2170 (bk) - Заглушка ремня безопасности
Правила поведения автомобилиста на дороге требуют обязательного крепления ремня безопасности во время движения. Конечно, все это совершенно правильно, если это нормальная поездка на вашем автомобиле - есть ремень безопасности, хотя бы потому, что:
- без него вы можете быть оштрафованы дорожной полицией;
- с поясом теоретически вы получите меньше травм при аварии.
Однако иногда вам нужно проехать на сравнительно
Читать полностью
KING KSB-2170 (bk) - Заглушка ременя безпеки
Правила поведінки автомобіліста на дорозі вимагають обов'язкового кріплення ременя безпеки під час руху. Звичайно, все це абсолютно правильно, якщо це нормальна поїздка на вашому автомобілі - є ремінь безпеки, хоча б тому, що:
- без нього ви можете бути оштрафовані дорожньою поліцією;
- з поясом теоретично ви отримаєте менше травм при аварії.
Однак іноді вам потрібно проїхати на порівняно невеликій відстані - на вашій ділянці або, наприклад, в районі, де немає інших автомобілів або дорожньої поліції. І в цьому випадку вам може знадобитися обманка ременя безпеки. Більш того, конструктори систем безпеки встановлювали на більшість сучасних автомобілів, передбачали можливість того, що водій може їхати по дорозі, не пристебнутим. Тому такий транспортний засіб не буде переміщатися, поки принаймні одна людина на передніх сидінь не буде застібатися. Або, навіть якщо ви спробуєте поїхати - це буде постійно і дуже неприємно для ваших вух працювати зумер, сигналізуючи про неприйнятну ситуацію їзди. Замок ременя безпеки - справжній гаджет, популярний серед автомобілістів. Він імітує використання ременя, блокує звукові сигнали або інші повідомлення від системи управління, що водій або пасажир переднього сидіння не закріплені.
Надійність. Вироби з високоякісного металу відрізняються міцністю і довговічністю. Гарантується, що пристрій не зламається в замку ременя.
Багатофункціональність. Ці моделі підходять для всіх марок автомобілів.
Якісні автоматичні заглушки зі стильним дизайном є актуальним затребуваним продуктом. Сьогодні це один з найпопулярніших сувенірів, куплених для себе або подарунка. Так що якщо вам потрібен відмінний подарунок водієві в дорозі, то це відмінний варіант для вас.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Заглушка»
Показать все модели