Есть в наличии (1-2 дня)
53 грн.
Наличные:
53 грн
Безнал:
64 грн
56 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Е-250Z - Герметик масляной системы

На данном этапе полимерная формула герметика масляной системы Е-250Z Zollex эффективно, быстро и надежно застопорит течь через прокладки или сальники с помощью их возобновления эластичности и размера. На долгий период можно остановить течь через полимеризацию герметика с воздухом. Герметик масляной системы Е-250Z имеет совместимость со всеми видами других масел и не вступает в химическую связь с ними.
Читать полностью
Технічні параметри:

Е-250Z - Герметик масляной системы

На даному етапі полімерна формула герметика масляної системи Е-250Z Zollex ефективно, швидко і надійно зупинить течь через прокладки або сальники за допомогою їх відновлення еластичності і розміру. На довгий період можна зупинити текти через полімеризацію герметика з повітрям. Герметик масляної системи Е-250Z має сумісність з усіма видами інших масел і не вступає в хімічну зв'язок з ними. Також хорошим властивістю герметика є те, що він не має впливу на властивості масла, в яке додається, на каталізатори та різноманітні кисневі датчики. Герметик масляної системи Е-250Z Zollex не дає ущільнювача змінювати свої властивості, тобто висихати або розтріскуються. Даний герметик можна використовувати різних двигунах: в бензинових і дизельних. Можна використовувати в дизельних двигунах, які мають турбо-наддув або без нього.
Герметик масляної системи не вимагає особливих навичок при його використанні і простий в застосуванні. Герметик допоможе зберегти і забезпечити довговічну їзду на автомобілі.
Країна виробництва даного герметика масляної системи Е-250Z Zollex Словенія, обсяг складає 325 мл, а температура замерзання досягає до -25 ° С.

Объем
325 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Герметик»
Показать все модели