Нет в наличии
828 грн.
Наличные:
828 грн
Безнал:
1035 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King TORNADO JD-95A - Компрессор

Компрессор поршневого типа TORNADO"JD-95A имеет производительность 35 л/мин и накачивает автомобильное колесо за несколько минут. Металлический аналоговый манометр на корпусе поможет точно проконтролировать давление. Для более удобного использования, на манометре нанесены две шкалы кг/см2 (или атм), а также psi, это позволит ориентироваться на удобные именно для вас единицы измерения.
В комплект
Читать полностью
Технічні параметри:

King TORNADO JD-95A - Компрессор

Компресор поршневого типу TORNADO "JD-95A має продуктивність 35 л / хв і накачує автомобільне колесо за кілька хвилин. Металевий аналоговий манометр на корпусі допоможе точно проконтролювати тиск. Для більш зручного використання, на манометрі нанесені дві шкали кг / см2 (або атм), а також psi, це дозволить орієнтуватися на зручні саме для вас одиниці виміру.
У комплект поставки входить кручений шланг, який добре розтягується і дозволяє виконувати накачування коліс, не змінюючи місце розташування компресора. Важливо відзначити, що між циклами накачування тривалістю 20 хвилин, необхідно робити перерву 20-25 хвилин, щоб компресор охолов.
Поршневий компресор, це агрегат з високою продуктивністю. В даному типі компресорів стиснення повітря здійснюється за допомогою поршня, який приводить в дію шатунний механізм. Пристрій працює на базі електричного двигуна, оснащеного редуктором. Головною перевагою поршневого компресора є його висока продуктивність, завдяки цьому він підійде для накачування коліс транспорту різних видів. Робота з таким компресором не забирає багато часу і дозволяє і швидко виконати заміну або накачування коліс.
Компресор в автомобілі є одним з найбільш затребуваних видів додаткового обладнання, так як з його допомогою всього за кілька хвилин можна накачати чи підкачати колесо, якщо воно трохи спустило або ж провести заміну колеса, якщо воно було пробито в дорозі.
Особливості:
- підключається на клеми АКБ;
- напруга 12В;
- максимальне споживання струму 23А;
- максимальний тиск 10 кг / см2 або 150 psi;
- металевий міцний корпус .;
- в комплекті голки для накачування гумових виробів.

Тип
однопоршневой
Тип подключения
аккумулятор
Рекомендован для колес
R15, R14, R13
Производительность
35 (л)
Манометр
аналоговый
Расположение манометра
на корпусе
Материал корпуса
металл
Шланг
витой
Максимальное давление
10 (атм)
Длина кабеля питания
3 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Автокомпрессор »
Показать все модели