Нет в наличии
806 грн.
Наличные:
806 грн
Безнал:
967 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King TORNADO JD-95A - Компрессор

Компрессор поршневого типа TORNADO"JD-95A имеет производительность 35 л/мин и накачивает автомобильное колесо за несколько минут. Металлический аналоговый манометр на корпусе поможет точно проконтролировать давление. Для более удобного использования, на манометре нанесены две шкалы кг/см2 (или атм), а также psi, это позволит ориентироваться на удобные именно для вас единицы измерения.
В комплект
Читать полностью
Технічні параметри:

King TORNADO JD-95A - Компрессор

Компресор поршневого типу TORNADO "JD-95A має продуктивність 35 л / хв і накачує автомобільне колесо за кілька хвилин. Металевий аналоговий манометр на корпусі допоможе точно проконтролювати тиск. Для більш зручного використання, на манометрі нанесені дві шкали кг / см2 (або атм), а також psi, це дозволить орієнтуватися на зручні саме для вас одиниці виміру.
У комплект поставки входить кручений шланг, який добре розтягується і дозволяє виконувати накачування коліс, не змінюючи місце розташування компресора. Важливо відзначити, що між циклами накачування тривалістю 20 хвилин, необхідно робити перерву 20-25 хвилин, щоб компресор охолов.
Поршневий компресор, це агрегат з високою продуктивністю. В даному типі компресорів стиснення повітря здійснюється за допомогою поршня, який приводить в дію шатунний механізм. Пристрій працює на базі електричного двигуна, оснащеного редуктором. Головною перевагою поршневого компресора є його висока продуктивність, завдяки цьому він підійде для накачування коліс транспорту різних видів. Робота з таким компресором не забирає багато часу і дозволяє і швидко виконати заміну або накачування коліс.
Компресор в автомобілі є одним з найбільш затребуваних видів додаткового обладнання, так як з його допомогою всього за кілька хвилин можна накачати чи підкачати колесо, якщо воно трохи спустило або ж провести заміну колеса, якщо воно було пробито в дорозі.
Особливості:
- підключається на клеми АКБ;
- напруга 12В;
- максимальне споживання струму 23А;
- максимальний тиск 10 кг / см2 або 150 psi;
- металевий міцний корпус .;
- в комплекті голки для накачування гумових виробів.

Тип
однопоршневой
Тип подключения
аккумулятор
Максимальное давление
10 (атм)
Производительность
35 (л/мин)
Манометр
аналоговый
Расположение манометра
на корпусе
Материал корпуса
металл
Длина кабеля питания
3 (м)
Шланг
витой
Рекомендован для колес
R13, R15, R14

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Автокомпрессор »
Показать все модели