Отвертка с насадками DEHCO KT-0083 (blue)


Нет в наличии
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO KT-0083 (blue) - Отвертка с насадками

Отвертка – это инструмент, предназначенный для откручивания и закручивания винтов, шурупов и других деталей с резьбой, на головке которых предусмотрен шлиц. Данный инструмент один из наиболее распространенных, как в быту, так и на производстве или в мастерской. Ни один ремонт не проходит без этого инструмента. Множество разновидностей наконечников позволяют подобрать тип шлица и размер
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO KT-0083 (blue) - Викрутка з насадки

Викрутка - це інструмент, призначений для відкручування і закручування гвинтів, шурупів і інших деталей з різьбленням, на голівці яких передбачений шліц. Даний інструмент один з найбільш поширених, як в побуті, так і на виробництві або в майстерні. Жоден ремонт не проходить без цього інструменту. Безліч різновидів наконечників дозволяють підібрати тип шліца і розмір практично під будь-який кріплення. Правильно підібрана викрутка здатна значно полегшити роботу майстра.
Коли має бути великий фронт роботи краще запастися не однієї викруткою, а цілим комплектом. Ідеальним варіантом стане викрутка з набором біт. Такий інструмент допоможе швидко знайти необхідний наконечник за мінімальний час. Всі змінні насадки зручно зберігаються в рукоятці викрутки, що дозволяє утримувати їх в порядку і не розгубити.
Викрутка зі змінними насадками DEHCO KT-0083 має в наборі 6 біт, які зберігаються в рукоятці. Рукоятка виготовлена ​​з прозорого пластика, що дозволяє бачити які біти є всередині, а також сприяє міцному захоплення інструменту під час роботи. Конструкція викрутки оснащена реверсивним механізмом, який дозволяє працювати в трьох режимах: відкручування, закручування і блокований. Користуючись цією викруткою, не доведеться вивертати кисть, можна обійтися комфортним рухом з малою амплітудою.
У комплект входить 6 насадок, дві хрестові, дві з квадратним шлицом, одна плоска і одна шестигранна. Довжина викрутки 12 см. Рукоятка виготовлена ​​з міцного пластику, а робоча частина зі сталі.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
реверсионные
Наконечник
плоский (SLOTTED), под биты, квадрат (Robertson), крест (PHILLIPS)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Отвертка»
Показать все модели