Полироль Gliptone Liquid metal polish fine GT72516 473мл


Заканчивается
825 грн.
Наличные:
825 грн
Безнал:
1031 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Gliptone Liquid metal polish fine GT72516 473мл - Полироль
Преимущества данного полироля:
• Высокое качество
• Всесезонное использование
• Защита от коррозии
Эта ультра мелкозернистый абразив, рекомендуется для полировки и поддержания гладкой, слегка окисленных металлов. Она удаляет легкие коррозии, окисления, смолы, ржавчины, пятна и потускнения из гладкой нержавеющей стали, алюминия, бронзы, латуни, меди, хрома и безопасно могут быть использованы на
Читать полностью
Gliptone Liquid metal polish fine GT72516 473мл - Поліроль
Переваги даного полироля:
• Висока якість
• Всесезонне використання
• Захист від корозії
Ця ультра дрібнозернистий абразив, рекомендується для полірування і підтримки гладкою, злегка окислених металів. Вона видаляє легкі корозії, окислення, смоли, іржі, плями і потемніння з гладкої нержавіючої сталі, алюмінію, бронзи, латуні, міді, хрому та безпечно можуть бути використані на сріблі і золоті. Ми використовуємо цей лиск в будинку на наших автомобілях, і він прекрасно працює. Це засіб не містить аміак, кислоти або води. Через це, видалення забруднень відбувається швидше і йде вдвічі далі, ніж рівну кількість інших полиролей. Поліроль захищає поверхню з проникаючими маслами і полімерним герметиком для тривалого блиску. Відповідає всім вимогам і нормам якості. Забезпечує плавне чищення ковзання, не залишаючи слідів і розлучень на поверхні. Після використання ймовірність повторення забруднення зменшується при певних умовах. Не ушкоджує лакофарбове покриття та інші гумові, пластмасові та металеві частини автомобіля. Даний засіб захистить ваш автомобіль, від всіх несприятливих впливів. Володіє високою якістю.

Зберігати в опалювальному приміщенні. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскор. Перед вживанням добре збовтати. Зберігати в недоступному для дітей місці. Якщо ваш вибір припав на це очисний засіб, ви можете не хвилюватися на його рахунок, так як, він відмінно очищає поверхню від забруднення, при цьому захищаючи її і надаючи приємний аромат.

Тип
Полироль
Объем
473 (мл)
Цветовой эффект
Прозрачный
Консистенция
Жидкий
Абразивность
Абразивный
Способ нанесения
На сухую
Упаковка
Бутылка
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gliptone» в категории «Полироль»
Показать все модели