Нет в наличии
4339 грн.
Наличные:
4339 грн
Безнал:
5207 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Датчики давления Redpower (внутренние) TS-T09
Самое важное в автомобильных шинах это их правильное давление. Из за неправильного давление происходит быстрый износ шины, сильный внутренний нагрев. До такого состояния нельзя доводить шину, ведь она становится опасной и может лопнуть в любое время, или же происходит плохое сцепление с дорогой которое может стать причиной ДТП. А Вы часто меряете давление шин на своем автомобиле?
С помощью
Читать полностью
Технічні параметри:

Датчики тиску в шинах TPMS внутрішні TS-T09
Найважливіше в автомобільних шинах це їх правильний тиск. Через неправильний тиск відбувається швидкий знос шини, сильний внутрішній нагрів. До такого стану не можна доводити шину, адже вона стає небезпечною і може лопнути в будь-який час, або ж відбувається погане зчеплення з дорогою яке може стати причиною ДТП. А Ви часто міряєте тиск шин на своєму автомобілі?
За допомогою датчиків внутрішнього тиску вам більше не варто турбуватися про тиск в шинах.
Всередину шин монтуються датчики які передають інформацію про тиск з передачі даних (Bluetooth) на блок прийому сигналів.
А блок прийому сигналів отримує інформацію і повідомляє вас про неправильне тиску того чи іншого колеса. Блок прийому сигналів має вбудовану батарею, і заряджається USB кабелем від звичайної розетки так і від прикурювача автомобіля. Підтримуючи правильний тиск в автомобільних шинах Ви забезпечуєте собі комфортний проїзд за кермом, стійкість до поворотів, і зменшення гальмівного шляху. А також завдяки правильному тиску, завжди буде стабільний рівень внутрішнього нагріву.
Термін роботи датчика 5-6 років.
Іноді на автомобіль ставлять покришки нестандартного типу (високо чи низькопрофільні). У цьому випадку просто необхідно підтримувати тиск в шинах відповідно до рекомендацій виробника. Допомогти отримати своєчасну інформацію вам допоможе внутрішні датчики тиску в шинах TS-T09.

Тип
Система контроля TPMS
Дисплей
светодиодная индикация
Тип питания
батарейки
Тип монтажа
встраиваемые
Применение
грузовой транспорт, автобусы, легковой транспорт

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «TPMS датчик давления в шинах»
Показать все модели