Осушитель топлива XADO ХВ 30030


Нет в наличии
105 грн.
Наличные:
105 грн
Безнал:
126 грн
107 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO ХВ 30030 - аквастоп для бензиновых двигателей

Присадка XADO VERYLUBE предназначена специально для того, чтобы предотвращать образование капель воды в топливе. Аквастоп является новейшей присадкой, которая используется с бензиновым топливом различного уровня качества. Состав является оптимальным и способен удалить лишнюю влагу из бензина. Кроме того, он покрывает детали топливной системы эффективной защитной противоизносной пленкой, а
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO ХВ 30030 - аквастоп для бензинових двигунів

Присадка XADO VERYLUBE призначена спеціально для того, щоб запобігати утворенню крапель води в паливі. Аквастоп є новітньою присадкою, яка використовується з бензиновим паливом різного рівня якості. Склад є оптимальним і здатний видалити зайву вологу з бензину. Крім того, він покриває деталі паливної системи ефективною захисною протизношувальною плівкою, а також зберігає паливний фільтр від засмічення. Присадка відповідає всім необхідним вимогам світових виробників авто, і навіть перевищує їх. Засіб легко змішується з паливом.

Засіб здатний розбити краплі води або кристалики льоду і рівномірно розподілити їх за загальним обсягом палива. В результаті цього волога видаляється разом з відпрацьованими газами в процесі згоряння палива. Присадка підтримує всі деталі паливної системи в ідеальному порядку і захищає їх від корозії. Засіб рекомендовано для постійного використання. Особливо необхідно в профілактичних цілях перед початком зимового сезону, а також кожного разу в разі різких перепадів температур. Аквастоп гарантовано перешкоджає конденсації вологи в бензобаку і перешкоджає обмерзанню паливної системи.

Рекомендації до застосування:
- Внести XADO VERYLUBE в горловину паливного бака
На кожні 5 літрів бензину необхідно 10 мл засобу
- Далі експлуатувати транспорт в звичайному режимі

Засіб випускається в балоні об'ємом 250 мл.

Объем
250
Тип двигателя
Бензиновый
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Осушитель топлива»
Показать все модели