Нет в наличии
698 грн.
Наличные:
698 грн
Безнал:
838 грн
Приватбанк:
713 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DRAGON WINCH ATV - Выключатель массы
Массовые выключатели - это устройство для полного обесточивания, которое в основном комплектуется электрическими лебедками. Его основная цель - обеспечить безопасность. Электрическая автомобильная лебедка работает от прикуривателя или альтернативного источника энергии, то есть в течение всего рабочего времени она питается от электрического тока с достаточно высоким напряжением. Если лебедка по какой-либо причине не работает и подключена к
Читать полностью
DRAGON WINCH ATV - Вимикач маси
Масові вимикачі - це пристрій для повного знеструмлення, яке в основному комплектується електричними лебідками. Його основна мета - забезпечити безпеку. Електрична автомобільна лебідка працює від прикурювача або альтернативного джерела енергії, тобто протягом всього робочого часу вона харчується від електричного струму з досить високою напругою. Якщо лебідка з якої-небудь причини не працює і підключена до джерела живлення, масовий вимикач повністю відключає живлення пристрою для безпечного від'єднання і розбирання. Сам по собі масовий комутатор є комутаційним пристроєм, який встановлюється на позитивне проведення самої лебідки і монтується на основний силовий кабель.
Ця запасна мала за розміром, корпус циліндричний. У ньому: електромагнітна збірка типу анкерного стержня з двома клемами, що живлять ток до обмотці. Пристрій контактного типу. Затиск, який передає зусилля контактного пристрою. Коли короткочасний струм тече до обмотці електричного вузла, арматура втягується, і стрижень впливає на контактний блок за допомогою засувки і призводить його в дію. Це простий пристрій повністю контролює електричний струм через електричний ланцюг лебідки і повністю зупиняє його при виникненні ненормальну ситуацію - нестабільності напруги, пробою, перевантаження і т. Д.
Вони виготовлені з високоякісних сучасних матеріалів і повністю сумісні з більшістю моделей електричних лебідок виробництва Dragon Winch.
На додаток до простоти використання, вони також відрізняються більш тривалим терміном служби в порівнянні з іншими універсальними аналогами. Це пов'язано з використанням в процесі виробництва новітніх технологій та дизайнерських рішень, що забезпечують надійність і довговічність.

Тип
Выключатели
Цвет
Красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Выключатель»
Показать все модели