Моторное масло RAIDO Extra 5W-30 1л


Нет в наличии
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
179 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RAIDO Extra 5W-30 1л - Моторное масло

Моторное масло RAIDO Extra 5W-30 является продуктом передовой немецкой компании по производству смазочных материалов RAIDO. Extra 5W-30 предназначено для применения, а автомобилях с дизельными и бензиновыми двигателями. Оно одинаково хорошо подходит как для легкового, так и для коммерческого транспорта, с катализаторами разных видов, турбонаддувом или без. По типу данный продукт синтетический, что
Читать полностью
Технічні параметри:

RAIDO Extra 5W-30 1л - Моторне мастило

Моторне масло RAIDO Extra 5W-30 є продуктом передової німецької компанії з виробництва мастильних матеріалів RAIDO. Extra 5W-30 призначене для застосування, а автомобілях з дизельними і бензиновими двигунами. Воно однаково добре підходить як для легкового, так і для комерційного транспорту, з каталізаторами різних видів, турбонаддувом або без. За типом даний продукт синтетичний, що говорить про чистоту його складу і відсутності різних нагару, нальотів і відкладень на двигуні в результаті його експлуатації. У складі масла значно зменшений вміст шкідливих компонентів, таких сульфатна зола, сірка і фосфор, це робить даний продукт ідеальним варіантом для сучасних двигунів з трикомпонентними каталізаторами, а також фільтрами саж.
RAIDO Extra 5W-30 має ряд позитивних характеристик, які гарантують стабільну роботу двигуна. Воно розроблено на основі новітніх технологій, ретельно підібраного пакету присадок і базових масел. Масло сприяє зменшенню витрати палива, а також збільшує інтервал заміни. Широкий діапазон робочих температур забезпечує швидкий запуск двигуна в холодну пору року, а також стабільну масляну плівку при високих температурах. Дане масло не піниться, має гарні миючими і десперсіоннимі властивостями, а також захищає від зносу деталі двигуна.
Особливості:
- відповідає міжнародним стандартам;
- знижує споживання палива;
- запобігає появі відкладень;
- температура застигання -48 градусів.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.31, МВ 229.51, МВ 229.52
Допуск Opel, General Motors
GM dexos 2
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RAIDO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели