Есть в наличии
38 грн.
Наличные:
38 грн
Безнал:
46 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
NOWAX GLUE GEL 3g NX 49309 - Супер клей
Основные характеристики:
• Обладает отличным качеством
• Прекрасный помощник если нужны клеящие свойства
• Надежно склеивает
• Долгий срок службы
Универсальный один второй клей для быстрой комбинационной склеивания различных видов пластмасс, резины, металла, дерева, фарфора, керамики, кожи, пробки, ткани, картона и бумаги. Не подходит для склеивания полипропилена, полиэтилена, тефлона, глазурованной поверхности
Читать полностью
NOWAX GLUE GEL 3g NX 49309 - Супер клей
Основні характеристики:
• Володіє відмінною якістю
• Прекрасний помічник якщо потрібні властивості, що клеять
• Надійно склеює
• Довгий термін служби
Універсальний один другий клей для швидкої комбінаційної склеювання різних видів пластмас, гуми, металу, дерева, порцеляни, кераміки, шкіри, пробки, тканини, картону і паперу. Не підходить для склеювання поліпропілену, поліетилену, тефлону, глазурованої поверхні і силіконової гуми. Він також не підходить для дуже м'якої шкіри склеювання. Ніколи не використовувати клей для склеювання посуду, які будуть заливають гарячою рідиною.
Вказівки щодо застосування:
Склеюються, повинні бути чистими, сухими і щільно прилягати одне до одного. Зняти обидві частини ковпачка, проколюючи, таким чином, металеву оболонку трубки. Зніміть верхню частину ковпачка. Злегка натискаючи на трубці плавно застосувати тонкий шар клею на одній поверхні. Негайно з'єднайте склеюються поверхні і затисніть, щоб зафіксувати ущільнення, зазвичай це займає 5-60 секунд. Залиште склеюються частині, що не рухаючись протягом 5 хвилин для досягнення максимальної міцності шва. Видалити залишки клею і негайно закрийте кришку пляшки. Уникайте випадкові витоку клею і забезпечення захисту одягу і робочу поверхню.
Перша допомога:
У разі контакту з очима, промийте водою протягом 15 хвилин; викличте лікаря. Для контакту зі шкірою, промийте водою. Для прийому всередину, не викликати блювоту; викличте лікаря. Якщо пролили на одяг, промийте великою кількістю води. ЗБЕРІГАТИ В недоступному для дітей МІСЦІ.
Так що якщо вам потрібен надійний клей, що підходить для різноманітних поверхонь склеювання, то це відмінний варіант для вас.

Назначение
для пластика, для металла, для резины, для керамики, для дерева
Вид упаковки
Тюб

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Клей»
Показать все модели