Моторное масло RAIDO Prima 10W-40 1л


Нет в наличии
111 грн.
Наличные:
111 грн
Безнал:
133 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RAIDO Prima 10W-40 1л - Моторное масло

Масло RAIDO Prima 10W-40 является продуктом премиум-класса, который предназначен для использования в бензиновых и дизельных двигателей с турбонаддувом и без. Применяется в легковых автомобилях, а также небольших фургонах.
По типу данное масло является полусинтетическим, оно изготовлено на основе синтетических углеродных базовых масел, а также тщательно подобранного пакета эффективных присадок.
Читать полностью
Технічні параметри:

RAIDO Prima 10W-40 1л - Моторне мастило

Масло RAIDO Prima 10W-40 є продуктом преміум-класу, який призначений для використання в бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без. Застосовуэться в легкових автомобілях, а також невеликих фургонах.
За типом це масло є напівсинтетичним, воно виготовлено на основі синтетичних вуглецевих базових масел, а також ретельно підібраного пакету ефективних присадок. Такий склад масла забезпечує правильну стабільну роботу двигуна. Завдяки якісному складу, масло забезпечує захист від появи шламу, нагару та інших відкладень на деталях двигуна, які можуть негативно впливати на його роботу. Дане масло має специфікації АСЕА A3 / B3, A3 / B4, це говорить про те, що воно підходить для застосування круглий рік, а також в особливо складних умовах експлуатації. При експлуатації автомобіля в складних умовах масло не випаровується і не збільшується його витрата. Широкий діапазон робочих температур гарантує швидкий старт двигуна і стабільну роботу практично в будь-яких умовах, температура застигання становить -39 градусів. У спекотну погоду масло також не втрачає свої стабільні властивостей і зберігає міцну масляну плівку.
Вибираючи дане масло для свого автомобіля, ви можете бути впевнені, що двигун буде захищений від зносу, буде содержан в чистоті, а також зможе працювати на максимумі своїх характеристик.
Особливості:
- відповідність міжнародним стандартам;
- висока якість;
- підходить для експлуатації в складних умовах;
- температура застигання -39 градусів;
- високоякісні компоненти.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4, A3/B3
Классификация API
CF, SL
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.1
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RAIDO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели