Есть в наличии (1-2 дня)
610 грн.
Наличные:
610 грн
Безнал:
732 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Чехол для лебедки DWT Dragon Winch

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха. А быть всегда готовой к работе вашей лебедке поможет универсальный чехол Dragon Winch. Недостаточная герметичность электрических лебедок одна из актуальных проблем на сегодняшний день. Чехол позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

Чехол для лебедки DWT Dragon Winch

Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощі під час активного відпочинку. А бути завжди готовою до роботи вашої лебідці допоможе універсальний чохол Dragon Winch. Недостатня герметичність електричних лебідок одна з актуальних проблем на сьогоднішній день. Чохол дозволяє недорого забезпечити додатковий захист дорогих і важливих вузлів, в тому числі і контактів від знайомих неприємностей: попадання води, снігу, солі, дорожньої хімії, піску і пилу і як наслідок корозії, зносу троса і дорогого ремонту.
Попадання бруду, особливо глини, яка сильно забивається під барабан це особливо актуально при їзді по бездоріжжю
захист від ультрафіолету. Насправді це важливо, особливо якщо у вас синтетичний (кевларовий) трос, оскільки він боїться світла і без захисту прослужить вам набагато менше. Чохол так само корисний взимку, оскільки завдяки йому трос не буде змерзатися і розбухати (синтетичний), що навіть може зашкодити лебідку. Та й вам приємно використовувати чистий, надійний інструмент, який радує око, як в той час, коли ви тільки купили лебідку. Часто виробники відразу комплектують лебідки чохлами для їх довгої і надійної роботи, тому цей аксесуар не тільки додасть виду лебідки чистоти, але і в майбутньому заощадить вам гроші, час і головне допоможе довгий час радіти використання лебідки. Важливо дати лебідці просохнути перед тривалою упаковкою в чохол, щоб волога, яка зібралась не провокувала корозію під чохлом. Чохол виготовлений з щільного водонепроникного матеріалу. Знімається швидко і без зусиль. Універсальний, підходить до більшості лебідок. Чорного кольору з великим червоним логотипом. Країна виробництва Польща.

Тип
Чехол

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Комплектующие к лебедкам»
Показать все модели