Нет в наличии
3972 грн.
Наличные:
3972 грн
Безнал:
4767 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Такелажный набор 4Х4 + компрессор - Dragon Winch

Всегда было предельно ясно, что качество любой работы напрямую зависит от условий труда работника-специалиста. Так как этот фактор очень важен, для этого разработали такое производство продукции, как сумки для инструментов. Данный продукт должен отвечать множеству правил. В нем должна учитываться прочность материала, из которого изготовлена сумка, надежность транспортировки инструмента,
Читать полностью
Технічні параметри:

Такелажный набор 4Х4 + компрессор - Dragon Winch

Завжди було гранично ясно, що якість будь-якої роботи безпосередньо залежить від умов праці працівника-фахівця. Так як цей чинник дуже важливий, для цього розробили таке виробництво продукції, як сумки для інструментів. Даний продукт повинен відповідати безлічі правил. У ньому повинна враховуватися міцність матеріалу, з якого виготовлена ​​сумка, надійність транспортування інструменту, легкість, а також, що не менш важливо, захист від зовнішніх впливів. Всі ці характеристики містить в собі сумка для інструментів Dragon Winch.
Великим плюсом даної сумки є те, що вона виготовлена ​​їх надміцної синтетичної тканини і при цьому вона не пропускає воду. Потрапляючи під погану погоду: сніг або дощ, ваш інструмент залишиться в цілості й схоронності. Сумка дозволяє недорого забезпечити додатковий захист інструменту від знайомих неприємностей: попадання води, снігу, солі, дорожньої хімії, піску і пилу і як наслідок корозії, зносу інструментів і дорогого ремонту. Та й вам приємно використовувати чистий, надійний інструмент, який радує око. Цей аксесуар не тільки додасть інструментам чистоти, але і в майбутньому заощадить вам гроші, час і головне допоможе довгий час радіти використанням інструментів.
Такелажний набір 4Х4 Dragon Winch виготовлений для джиперів. Використовувати його можна в різних сферах діяльності. Наприклад, в сфері туризму і позашляхового спорту. Дана сумка стане вам відмінним додатком до внедорожнього спорядження. У комплект набору входить все найнеобхідніше при екстрених ситуацій - це трос довжиною 9 метрів, 2х7 / 8 шакл, такелажний блок 8 тонн, малий компресор і рукавички.
Сумка для транспортного набору 4Х4 Dragon Winch чорного кольору з великим червоним логотипом. Країна виробництва даного товару Польща.

Тип
Набор

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Такелажные скобы / крюки / блоки»
Показать все модели