Нет в наличии
724 грн.
Наличные:
724 грн
Безнал:
869 грн
Приватбанк:
739 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Выключатель массы 8000 – 20000

Главное предназначение выключателя массы - это полное обесточивание и обеспечение безопасности. Данные устройства идут в комплекте с автомобильными лебедками электрического типа. Такие виды лебедок функционирует от прикуривателя или противоположного источника энергии. Из этого следует вывод, что во время работы лебедки ее питает электрический ток с большим напряжением. В случае, когда случается поломка
Читать полностью
Технічні параметри:

Выключатель массы 8000 – 20000

Головне призначення вимикача маси - це повне знеструмлення і забезпечення безпеки. Дані пристрої йдуть в комплекті з автомобільними лебідками електричного типу. Такі види лебідок функціонують від прикурювача або протилежного джерела енергії. З цього випливає висновок, що під час роботи лебідки її живить електричний струм з великою напругою. У випадку, коли трапляється поломка лебідки в той час, коли вона підключена до джерела її живлення, то тут допоможе вимикач маси. Він забезпечить безпечне відключення лебідки.
Таке простий за своїм виглядом пристрій контролює потік струму і у випадку екстреної ситуації, поломки або несправності електричної лебідки, повністю припиняє його потік. Встановлюється вимикач маси на плюсовий провід самої лебідки і агрегатується до головного живильного кабелю.
Великим плюсом при використанні вимикача маси є її великий термін служби. Це відбувається через простоту конструкції і надійності при експлуатації. При хорошому догляді і захисті вимикача від вологи він може служити багато років. Це пояснюється тим, що при виробництві даних вимикачів використовуються новітні технології і конструкторські рішення, які і забезпечують їх надійність і довговічність. Якщо на нього буде постійно потрапляти волога або будуть постійно контакти з водою можуть з'явиться корозійні процеси і погіршетись контакт з клемами. Для уникнення цього необхідна проста чистка. Якщо сталася поломка фіксатора або деформація якірного штока, то в даному випадку потрібно замінити необхідну деталь.
Вимикач маси виготовлений з високоякісних сучасних матеріалів. Також він сумісний з багатьма моделями електричних лебідок виробництва Dragon Winch.

Тип
Выключатель массы
Цвет
Красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Выключатель»
Показать все модели