Нет в наличии
1237 грн.
Наличные:
1237 грн
Безнал:
1484 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dragon Winch DWP 3500 – 5000 - Барабан без тормозов

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха. Поможет вам в этом барабан лебедки. Он представляет собою пустую бочку, которая устанавливается на самоустанавливающихся сферических подшипниках. При использовании барабана лебедки трос
Читать полностью
Технічні параметри:

Dragon Winch DWP 3500 – 5000 - Барабан без тормозів

Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощі під час активного відпочинку. Допоможе вам в цьому барабан лебідки. Він являє собою порожню бочку, яка встановлюється на самовстановлюються сферичних підшипниках. При використанні барабана лебідки трос необхідно змащувати і він повинен знаходиться завжди в змащеному стані. Це допоможе забезпечити довговічний термін експлуатації троса. Приблизно в 2-3 рази довше, ніж при неправильному догляді. Правильний догляд допоможе залишатися тросу завжди в хорошому стані і буде захищати його від корозії, при цьому зменшуючи тертя між проволками троса. Також зменшуючи тертя троса між роликами блоків і барабаном лебідок. Барабан лебідки представляє собою порожню циліндричну форму. Матеріал, з якого роблю барабани це сталь або чавун. Найчастіше барабани стрілових лебідок роблять з гладкою поверхнею. Для того, щоб трос не ковзав по гладкій поверхні барабана необхідно встановлювати притискні ролики. Для того, щоб привести в рух барабан лебідки необхідний або загальний двигун, або окремий. Намотувати трос на барабан необхідно в один шар.
Барабани мають різні діаметри і підбирати їх потрібно в залежності від сили. Для 9000-9500lbs діаметр повинен бути 63-64 мм, а для 12000lbs - 88-99 мм. Щоб збільшити термін служби сталевих тросів необхідно дотримуються ряду правил: потрібно щоб троси були якомога з тонкими проволками і виготовлені з якісної сталі, використовувати блок посилення (щоб знизити навантаження на барабан). Також в блоці посилення потрібен теплообробний ролик (не менш 210 мм). При цьому всім трос на барабан повинен укладати спеціальний механізм.

Тип
Барабан

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Комплектующие к лебедкам»
Показать все модели