Есть в наличии (1-2 дня)
708 грн.
Наличные:
708 грн
Безнал:
850 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Разъем для подключения лебедки ATV

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха. Но для отличной работы с данным инструментом необходимо множество дополнительных деталей это кабели для соединения, пульт для управления лебедкой, разъемы, разные контакты и фитинги. Одним из основных
Читать полностью
Технічні параметри:

Роз'єм для підключення лебідки ATV


Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощі під час активного відпочинку. Але для відмінної роботи з даним інструментом необхідно безліч додаткових деталей - це кабелі для з'єднання, пульт для керування лебідкою, роз'єми, різні контакти і фітинги. Одним з основних елементів є роз'єм для підключення лебідки. Даний інструмент необхідно підключати до електричної лебідки і до акумулятора транспорту. Працює роз'єм за принципом "мама-тато". Один вхід буде для лебідки, другий для акумулятора. Важливим моментом при підключенні роз'ємів є використання мідних проводів 25-35 мм^2.
Необхідно пам'ятати, що використання роз'єму як вимикач може привести до травм оператора, а також до вигоряння контактів роз'єму. Для запобігання цього використовувати роз'єм потрібно виключно за призначенням.
Так як роз'єми працюють як "мама-тато" і підключення відбувається так: один роз'єм для лебідки, а другий роз'єм в іншому доступному місці для акумулятора, досить просто з'єднати ці два елементи для роботи. Великим плюсом роз'єму для підключення лебідки є те, що більшу частину часу лебідка знаходиться в знеструмленому стані. Ще однією перевагою даного продукту - це можливість використання його для варіанту знімної лебідки.
Країна виробництва: Польща.

Тип
Передача к лебедке

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Комплектующие к лебедкам»
Показать все модели