Динамическая стропа DRAGON WINCH Стропа динамическая 28мм 8м 15,5т


Нет в наличии
2964 грн.
Наличные:
2964 грн
Безнал:
3557 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DRAGON WINCH Стропа динамическая 28мм 8м 15,5т

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха. Стропа динамическая Dragon Winch поможет, когда будет необходимо вытянуть внедорожник. Тип данной стропы динамический. Данный трос имеет много отличных характеристик: стойкость к температурам
Читать полностью
Технічні параметри:

DRAGON WINCH Стропа динамическая 28мм 8м 15,5т

Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощі під час активного відпочинку. Стропа динамічна Dragon Winch допоможе, коли буде необхідно витягнути позашляховик. Тип даної стропи - динамічний. Даний трос має багато відмінних характеристик: стійкість до температур нижче нуля градусів, стійкість до вологи - він не гниє і не вбирає в себе воду. З цього випливає, що дану стропу можна використовувати в будь-який час року, так як будь-яка погода їй не страшна. Через особливе переплетення стрічок трос не втрачає свою міцність з роками і прослужить довгий час, а також забезпечить амортизацію при ривках. З даними динамічним тросом Dragon Winch безпека при роботі з ним забезпечена.
Ще важливими особливостями стропи є: під час ривків, при витягуванні позашляховика, буде відбувається плавне збільшення навантаження; навіть після зупинки буксира трос буде передавати зусилля автомобілю, який застряг - це відбувається за рахунок стиснення стропи. При експлуатації даного троса навантаження на конструкцію автомобіля буде менша.
Довжина троса становить 8 метрів, а його діаметр 28 мм. Максимальне навантаження, яке витримує динамічний трос 15.5 тонн. При цьому еластичність троса дорівнює 30%.
Такий важливий елемент повинен бути в багажнику кожного автомобіля, щоб у випадку екстреної ситуації прийшов на допомогу. Великим плюсом троса є його висока еластичність, так як при великого навантаження стропа буде злегка пружинити. Матеріал з якого виготовлений трос не розтягується і тому прослужить довгі роки, а його довжина залишиться незмінною з роками роботи з ним.
Країна виробництва: Польща.

Тип
Динамическая стропа
Максимальная нагрузка
15.5 (тонн)
Длина
8 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Стропа»
Показать все модели