Трансмиссионное масло Midland "HIGH PERFORMANCE" 80W-90 1л


Нет в наличии
233 грн.
Наличные:
233 грн
Безнал:
280 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MIDLAND "HIGH PERFORMANCE" 80W-90 1л - трансмиссионное масло

Трансмиссионное масло MIDLAND HIGH PERFORMANCE 80W-90 является универсальным термостабильным маслом. Оно идеально подойдет для всех грузовых и легковых автомобильных задних мостов, включая также спортивные автомобили, и те, которые участвуют в гонках. Применяется в механических коробках передач. Особо эффективно в традиционных дифференциалах. Рекомендуется к применению в
Читать полностью
Технічні параметри:

MIDLAND "HIGH PERFORMANCE" 80W-90 1л - трансмісійне масло

Трансмісійне масло MIDLAND HIGH PERFORMANCE 80W-90 є універсальним термостабільним маслом. Воно ідеально підійде для всіх вантажних і легкових автомобільних задніх мостів, включаючи також спортивні автомобілі, і ті, які беруть участь в гонках. Застосовується в механічних коробках передач. Особливо ефективно в традиційних диференціалах. Рекомендується до застосування в блокуючих диференціалах Limited Slip, в гіпоїдних передачах з підвищеним тертям. Крім того, можливо використовувати в роздавальних коробках і трансмісіях тракторів, гусеничних тягачів, мобільних електростанцій, забірних агрегатів, компресорів.

Склад трансмісійного масла MIDLAND має гарну високотемпературну стабільність. Серія HIGH PERFORMANCE відрізняється тим, що здатна знизити ймовірність утворення відкладень і гарантує безперебійну і тривалу роботу обладнання.

Дане трансмісійне масло володіє високим опором стисненню, завдяки чому гарантує захист коробок передач і приводів навіть за умови вібрації і високих навантажень. Склад має підвищену стійкість до старіння. Так як основою продукту послужило синтетичне базове масло, він здатний зберегти плинність навіть при холодному запуску, а також гарантує без проблемне перемикання передач в умовах низьких температур. Крім того, в складі містяться спеціальні присадки. Вони зберігають стабільну масляну плівку при екстремально високих температурах. Завдяки даному маслу механізми будуть захищені від нагару, корозії і пінистих утворень. Продукт універсальний в застосуванні і поєднавши з усіма трансмісійними маслами.

Технічні характеристики:
В'язкість, 40 ° С: 129,7
В'язкість, 100 ° С: 13,98
Індекс в'язкості (VI): 105
Температура застигання: -27 ° С
Точка займання: 210 ° С
Питома вага домішок: 0,893%

Вязкость
80W-90
Применение
Универсальные
Объем
1 (л)
Классификация API
GL-5
Допуск MIL
MIL-L-2105 D

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Midland» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели