Трансмиссионное масло Midland "DUALTRANS" 1л


Нет в наличии
388 грн.
Наличные:
388 грн
Безнал:
466 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MIDLAND "DUALTRANS" 1л - трансмиссионное масло

Трансмиссионное масло MIDLAND DUALTRANS является полностью синтетичным маслом DCT-Fluid. Оно предназначено для использования в современных трансмиссиях с двойным сцеплением. Продукт соответствует характеристикам трансмиссионных жидкостей Castrol BOT 341 , Mitsubishi Dia-Queen SSTF-I , Shell TF DCT-F3. А также всем специфическим требованиям производителей авто с автоматическими трансмиссиями.
Читать полностью
Технічні параметри:

MIDLAND "DUALTRANS" 1л - трансмісійне масло

Трансмісійне масло MIDLAND DUALTRANS є повністю синтетичним маслом DCT-Fluid. Воно призначене для використання в сучасних трансмісіях з подвійним зчепленням. Продукт відповідає характеристикам трансмісійних рідин Castrol BOT 341, Mitsubishi Dia-Queen SSTF-I, Shell TF DCT-F3. А також всім специфічним вимогам виробників авто з автоматичними трансмісіями. Склад значно знижує утворення відкладень і гарантує безперебійну і тривалу роботу механізмів.

Серія DUALTRANS гарантує максимальну температурну стабільність як за умови низьких, так і при високих температурах. Володіє найвищим опором стисненню, завдяки чому гарантує захист приводів і коробок передач навіть за умови вібрацій і високих навантажень. Гарантує захист сальникових ущільнень і продовжує їх термін служби.

Дане трансмісійне масло багатофункціональне, що значно розширює область його застосування. Має властивості, які перешкоджають зносу, чим зменшує вироблення механізмів і деталей трансмісії. Плавне перемикання передач незалежно від температурних умов забезпечує максимальним контроль над тертям. Рідина здатна зберігати всі характеристики і забезпечити абсолютний захист при роботі в будь-яких температурних режимах. Продукт чинить опір утворенню осаду, лакових відкладень і перешкоджає окисленню.

Технічні характеристики:
В'язкість, 40 ° С: 35,2
В'язкість, 100 ° С: 7,21
Індекс в'язкості (VI): 174
Температура застигання: -48 ° С
Точка займання: 203 ° С
Питома вага домішок: 0,85%

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
DCT
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Классификация ZF
TE-ML 11

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Midland» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели