Отвертка с насадками DEHCO KT-0082 (yellow)


Нет в наличии
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO KT-0082 (yellow) - Отвертка с насадками

Отвертка – это инструмент, предназначенный для откручивания и закручивания винтов, шурупов и других деталей с резьбой, на головке которых предусмотрен шлиц. Данный инструмент один из наиболее распространенных, как в быту, так и на производстве или в мастерской. Ни один ремонт не проходит без этого инструмента. Множество разновидностей наконечников позволяют подобрать тип шлица и размер
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO KT-0082 (yellow) - Викрутка з насадки

Викрутка - це інструмент, призначений для відкручування і закручування гвинтів, шурупів і інших деталей з різьбленням, на голівці яких передбачений шліц. Даний інструмент один з найбільш поширених, як в побуті, так і на виробництві або в майстерні. Жоден ремонт не проходить без цього інструменту. Безліч різновидів наконечників дозволяють підібрати тип шліца і розмір практично під будь-який кріплення. Правильно підібрана викрутка здатна значно полегшити роботу майстра.
Коли має бути великий фронт роботи краще запастися не однієї викруткою, а цілим комплектом. Ідеальним варіантом стане викрутка зі змінними насадками. Такий інструмент допоможе швидко знайти і застосувати необхідний наконечник за мінімальний час.
Викрутка зі змінними насадками DEHCO KT-0082 має в наборі 2 змінних біта. Кожен з біт оснащений двома наконечниками з різними шліцами, це дозволяє при необхідності швидко перевернути його і приступити до роботи з потрібним шлицом. У комплект входить 2 насадки з чотирма шлицами, з яких два хрестових і два плоских, а також тримач для біт з шестигранним профілем, який також послужить подовжувачем при роботі в важкодоступних місцях. Пластикова ергономічна рукоятка допомагає міцно утримувати інструмент і запобігає ковзанню. Насадки виготовлені з високоміцної сталі, завдяки чому прослужать довго і робочий шліц не втратить форму.

Тип
Отвертка с насадками
Наконечник
крест (PHILLIPS), плоский (SLOTTED)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Отвертка»
Показать все модели