Нет в наличии
40 грн.
Наличные:
40 грн
Безнал:
48 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO K-31289 / 257B - Съемник масляного фильтра

Масляный фильтр является одним из главных фильтров автомобиле, от его работы и своевременной замены зависит отлаженная работа двигателя. При выполнении работ по снятию и установке масляного фильтра в автомобиле не обойтись без помощи специального ключа или же съемника. Так как голыми руками снять фильтр практически нереально, и вдобавок ко всему еще и места под капотом мало, а часто бывает
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO K-31289 / 257B - Знімач масляного фільтра

Масляний фільтр є одним з головних фільтрів автомобілі, від його роботи і своєчасної заміни залежить налагоджена робота двигуна. При виконанні робіт по зняттю і установці масляного фільтра в автомобілі не обійтися без допомоги спеціального ключа або ж знімача. Так як голими руками зняти фільтр практично нереально, і на додачу до всього ще й місця під капотом мало, а часто буває і так, що фільтр міцно прилипає до свого посадкового місця. Щоб уникнути дискомфорту в зв'язку з заміною фільтра, автомобілісту важливо мати під рукою ключ для зняття масляного фільтра.
Серед широкого розмаїття зйомників масляних фільтрів ланцюгової якнайкраще підійде в разі, якщо фільтр пітно зафіксований на своєму посадковому місці і вам потрібно максимально ефективно докласти зусилля, щоб зняти його. Також даний тип знімача буде актуальний, якщо у вас немає багато вільного місця навколо фільтра. Такий тип знімачів є одним з універсальних і підходить для масляних фільтрів різних діаметрів. Робоча поверхня даного інструменту зубчаста, вона допомагає міцно захопити фільтр і уникнути прослизання інструменту.
Таким інструментом є ключ для масляного фільтра DEHCO K-31289 / 257B. Він підходить для роботи з олійними фільтрами діаметром 65-140 мм. Ключ виконаний з високоміцної сталі, завдяки чому прослужить тривалий час. Гумова рукоятка дає можливість міцніше утримувати інструмент в руці, а також ефективно передавати зусилля без прослизання.

Тип
Цепной

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Съемник фильтров»
Показать все модели