Герметик радиатора Zollex ZC-552 325мл


Есть в наличии
46 грн.
Наличные:
46 грн
Безнал:
55 грн
47 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex ZC-552 325мл - Герметик радиатора

Жидкий герметик для радиатора производителя Zollex ZC-552 объемом 325 мл будет создавать эластичную прослойку, что поможет качественно и надежно заполнить все зазоры. За счет особому составу герметика и наличии в нем ингибиторов, это помогает предотвратить появление котлового камня. Также герметик защищает метал от ржавчины и от коррозийных процессов на нем.
Жидкий герметик для радиатора ZC-552
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex ZC-552 325мл - Герметик радіатора

Рідкий герметик для радіатора виробника Zollex ZC-552 об'ємом 325 мл створюватиме еластичний прошарок, що допоможе якісно і надійно заповнити всі зазори. За рахунок особливому складу герметика і наявності в ньому інгібіторів, це допомагає запобігти появі котлового каменю. Також герметик захищає метал від іржі і від корозійних процесів на ньому.
Рідкий герметик для радіатора ZC-552 - ефективний засіб для запобігання протікання в будь-якій системі охолодження транспортного засобу. Крім цього герметик допускає зупинку протікання рідини через трубки радіатора або патрубки, які в даний момент знаходяться в неробочому стані або пошкоджені, прокладки помп і термостатів, а також інших елементів системи. За допомогою рідкого герметика течі в місцях, де є тріщини дуже швидко усуваються, також в місцях мікротріщин і пайки. З даними герметиком вся система охолодження автомобіля знаходиться в безпеці, адже він захищає її від зовнішніх факторів і захищає від корозії метал системи. Великим плюсом даного рідкого герметика Zollex ZC-552 є сумісність з іншими охолоджуючими рідинами. Також він не контактує з алюмінієм, сталлю, чавуном, з кольоровими металами, пластиком і гумою. І абсолютно нешкідливий для них. Через те, що склад полімеризується тільки при контакті з киснем, герметик не забиває соти радіатора. Можливе використання герметика для профілактики.
Рекомендації до використання:
Спочатку необхідно прогріти двигун, щоб радіатор став теплим. Потім потрібно вимкнути двигун і почекати поки тиск в системі охолодження знизиться. Зняти кришку радіатора, тільки дуже обережно. Банку з герметиком необхідно струсити (1-2хв). На 10 літрів охолоджуючої рідини вилити 325мл. Після необхідно завести двигун і залишити в такому стані на 15-30хв.
Країна виробник: Словенія.

Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Герметик радиатора»
Показать все модели